Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

28 uživatelů půjde

hledání


International Flow Arts Partyfest


(English below)

Roztoč fest je celodenní mezinárodní festival fireshow, žonglování, cirkusu a moderního umění.

Přes den budou probíhat různé workshopy, vhodné pro začátečníky i pokročilé, jako např. točení s poi, točení s tyčemi, divadlo ve fireshow, Capoeira, Žonglování, Cyr Wheel, akrobacie, hula hoop. Po celou dobu bude otevřený čajový stánek - polní prodejna čajovny A-maze in Tchaiovna na Letné, a pivní bar, se speciálním pivem z malého pivovaru v oblasti Karlových Varů, a ještě speciálnějším pivem Matuška.

Večer se můžete těšit na jedinečnou exhibici mistrů ohně z Čech, Itálie, Německa, Norska a Británie, v jedné ohnivé Gala show!

Poté vystoupí známá, senzační funková kapela Yo Soy Indigo, a Omnion - "one-man self-looping orchestra" - hudebník Tomáš Reindl, kombinující posvátné žánry vzdáleného východu i západu, v moderním provedení. A samozřejmě DJs po celou noc.

Festival je vhodný pro všechny typy lidí, a věříme, že každý si v něm najde to svoje. Takže ať jste úředník, střeštěný hipízák, pilot raketoplánu, slavný chirurg anebo rodina s dětmi, neváhejte přijít!

Od minula jsme učinili několik kroků ke zlepšení Roztoč festu.
- zajímavější program
- 2x více zahraničních profesionálních roztočů
- zvýšená bezpečnost ( z 0 profesionálních sekuriťáků
minule na 3 profi žoldáky tentokrát)
- více prostoru v hale, dekorace, čisto
- unikátní projekce
- větší bar s větší nabídkou drinků a jídla
- oddělený fire space od ostatních prostorů, stále uvnitř,
tentokrát větráme maximálně
- možnost přespání ve speciálním roztoč bytě jen pro
účastníky festivalu:

Pro Vás kteří cestují z dálek, a řešili jste doteď problém přespání (posledně se dalo spát v hale, ale nikdo se asi moc nevyspal..) máme pro vás pronajatý krásný byt, na noci pátek - sobota - neděle - pondělí.
Je asi 10 min pěšky od Výletné, v centru Prahy (asi 7 min od Staromáku) Kapacita je 15-20 lidí, tudíž prosím pište co nejdříve ti co mají zájem, mě soukromou zprávu s počtem nocí a počtem lidí.
Budeme rádi když nám příspějete 100-120kc za noc. Ten byt samozřejmě není zadarmo, běžně se pronajímá turistům za né zrovna málo.

Akce je opět pod záštitou Občanského sdružení Alternativa II. Jedná se o sportovně kulturní akci, jejíž cílem je také podpořit památku Výletná.


ENGLISH

Roztoc fest is an international fire / circus / juggling / modern art festival.
You're gonna see some badass artists from all around Europe, and hear some good music artists too!

During the day workshops will be held, ideal for beginners to pros, such as: Juggling, Poi and Staff Spinning, Capoeira, Cyr wheel, Acrobacy, and Theater workshops. All day you can drink tea from the A-maze in Tchaiovna tea house, or good Czech beer from a small brewery at west of Czech.

In the evening the main thing will happen: Gala shoooow!
The best artists from Czech, Germany, Norway, Italy and Britain will show their unique ways of fire dancing and circus arts!

After that, live music: Famous funk / alternativ band Yo Soy Indigo will play their amazing tunes, and afterwards the amazing Omnion - one-man self-looping orchestra - artist Tomas Reindl, combining the sacred tunes of far East and West, in a modern way, combining many different unusual & usual instruments. Don't miss that!

And of course, DJs all night, with Renegade show in some point, which means everybody can show their skill on stage, and get a shot of some booze for it ;)

For foreign participants or Czech people coming from far away, we have a cozy flat located in the very center of Prague, just around 10min away from the festival venue.
We are renting it from Friday 6th until Monday 9th. It's 2 big rooms with couple of beds, and we'll try to get as many matts to put on the floor, so more people can fit in, but if you have your own matt, bring it.
Please help us to pay the rent by 5e per night (we are really trying to make this as cheap as possible..)
Everybody interested in this, write me (to Vojta) a personal message with how many of you and how many nights! The capacity of the flat is around 20 people.

So that means that you can come to Praha not just for the one festival night, but to enjoy a beautiful 3 nights trip and hang out with other participants. It's truly gonna be fun time.

SLUNISHKO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.