Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


DOBREJK VEČER feat. DJ CZECH (CZ/CAN) & DESY (BG)

[:: breakbeat ::]

Dobrejk Večer
Classic Edition

DJ Czech (CZ/CAN)
Desy (BG)
Saku feat. C.Monts
Kaplick
Brada
Voita

Po čtyřech letech se vrací DJ Czech na Dobrejk Večer. Od té doby mu přibyl nějaký ten vous a zcela jistě i pár nových tracků. Ty předvede necelé dva měsíce po návratu z turné po USA a Kanadě, takže zazní nepochybně i něco z létem osvědčených kousků. O Czechově precizní technice mixování se snad ani netřeba zmiňovat.
Desy je bulharská zpěvačka a DJka. V létě nás uhranula svým hlasem v beach baru a když Georgi (Line Of Sight) prozradil, že dříve hrála i skvěle break, nebylo možné neimportovat její talent na Dobrejk Večer. Během noci s podporou DJ Czecha zazpívá, aby posléze zahrála set ze své breakové vinylové sbírky.
Večer zahájí duo Brada&Voita, rezidenti Pimprle večírků v pražské Akropoli. Tempo jejich setu bude proměnlivé a zvuk eklektický… jako oni sami.
Saku tentokrát vystoupí s podporou MC C.Montse, který výborně hostoval v tracku Science Of Rhymes od Line Of Sight na labelu Kiosek Records.
Kaplick bude v pozdní hodině držet prapor zlomených beatů, jenž se nebojí si na sebe pustit i nějakou tu plochu. Atmosférickou plochu.
Classic Edition znamená, že zazní breakbeat mnoha podob s odkazama k jeho kořenům... Vzhledem k věku vystupujících by se dalo říct, že i od kořenů.

HAWKENS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HAWKENS --- 14:33:00 24.10.2015
21:00 - 00:00 Brada & Voita
00:00 - 01:30 DJ Czech
01:30 - 02:00 Desy (vocal) + DJ Czech
02:00 - 03:00 Desy (DJ set)
03:00 - 04:30 Saku feat. C.Monts
04:30 - 06:00 Kaplick
06:00 - 00:00 Best Of…