Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


V tradičních kulturách byly ženy propojeny spoluprací, vzájemným porozuměním, podporou a sdílením své intuitivní moudrosti a síly.
Toto důležité pouto se časem ztratilo, ženy se začaly obracet k mužům, kteří jim ale pro svou jinakost často nedokážou plně porozumět, akceptovat jednoznačně jejich pocity. Tak ženy přišly o svou důležitou oporu a zdroj vnitřní jistoty a sebedůvěry.
V dnešní době se opět navracíme k sobě a svojí přirozenosti, a tak nacházíme i sebe navzájem.

Drahé ženy, sestry, přijďte první říjnový víkend uvítat společně podzim, povídat si a sdílet.


Program víkendu bude:

12:00 Kruh moudrosti

Kruh je prostor pro sdílení toho, co má každý na srdci, svoje pocity, dojmy, myšlenky. Bude zde prostor říct si navzájem, čím která z nás zrovna žije, co ji naplňuje a inspiruje, a s čím si naopak třeba neví rady nebo v čem tápe. Funguje tak, že mluví pouze ta, která drží v ruce mluvící dřevo, ostatní poslouchají, dokud neskončí.

15:30 Cvičení pánve a pánevního dna s Carmen Rodriguez Hochstrasser

18:00 Indiánská potní chýše


Sejdeme se na sadě v Liběchově, bude možné přijet už v pátek 2. 10. večer nebo v sobotu 3. 10. dopoledne. Buďte už prosím připravené na místě v sobotu ve 12 hodin.


Pokud potřebujete s sebou vzít děti, muže (kteří budou o děti pečovat), tak to není problém.

Spaní bude připravené v rozlehlém bytě ve vsi. Pokud by bylo chladno, budeme u krbu v bytě trávit i větší část programu (povídání a cvičení).Vezměte si spacáky a karimatky.
Potní chýše se bude konat u nás v sadu. Zúčastnit se mohou všechny ženy, které nejsou těhotné nebo nemají menstruaci.

Hodné psy můžete vzít na sad, do bytu ale, kvůli majiteli, nesmí. Tak je raději nechte doma.

Pokud by kterákoli z vás cítila, že chce něčím přispět do kterékoli části setkání, něčím, co může ostatní naučit, dejte vědět :) Vezměte si taky jakékoli předměty, které budete chtít položit na oltář a hudební nástroje.

Cena za účast bude 300 Kč (200 pro sad za chýši, 100 pro Carmen za workshop) + příspěvek na jídlo.

Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo potřebujete instrukci, jak se dostat na místo, volejte 773 124 394 (Silva) nebo pište do pošty (Nya).

Moc se na vás těším! Mějte se do té doby hezky.

NYA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IFKA --- 15:41:54 2.10.2015
Ahoj, odjíždím z Prahy okolo 10.45 z Jiřího z Poděbrad a mám volná místa. Nechcete se někdo svézt? Je možné si naskočit i před Hlavákem nebo u benzínky na Argentinské u Crossu. Pište zde do zpráv :)
MARTINAA --- 18:22:22 27.9.2015
budu tam mít freeshop dětského oblečení a botiček, kdyby se chtěl někdo přidat, budete vítáni. klidně i dospělácké oblečení, doplňky..