Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání
Již řadu let se pražská (nejen) žonglérská komunita pravidelně schází právě v rámci těchto tréninků. Jsou otevřené všemu a všem. Znalost žonglování ani vlastní žonglérské hračky nejsou podmínkou pro účast. Navíc, pod pojmem žonglování se v dnešní době nerozumí jen tradiční házení míčků, kruhů či kuželek do vzduchu. Pod tímto pojmem se dnes skrývají takové volnočasové disciplíny jako například točení s poi, diabolem, hula hopem, flowerstickem, tyčí, jojem, či například kontaktní či manipulační žonglování a mnoho dalšího. Také všichni provazochodci a provazochodkyně, slacklinisté, chůdaři, majitelé jednokolek, žiraf, švihadel a čehokoli jiného jsou vřele vítáni!

Tréninky jsou pravidelně každé úterní odpoledne. Střídají se pouze místa jejich konání, tedy Parukářka a Stromovka. Mapa s přesnými místy setkání je v odkaze pod článkem.

Začátek i doba konání je pravidelně nepravidelná, tedy spontánní. Hodně závisí na aktuálních možnostech jednotlivých účastníků, povětrnostních podmínkách, náladě. Ovšem, okolo páté hodiny je již skoro jisté, že se na daném místě už poctivě žongluje. A trénuje se do doby, co síly, nebo světlo dovolí.

Po setmění se se pak přesouváme do svých domovů či nedalekých putyk, každý dle jeho chuti.

V případě nepříznivého počasí (silný vítr, déšť, kroupy, holomrazy, zemětřesení, tsunami, výbuch sopky) se trénink nekoná, nebo se přesouvá do blízkých občerstvovacích provozoven

http://www.fireshow.cz/zonglovani/pravidelne-uterni-treninky-zonglovani-2015

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
R0C3S3K --- 10:27:45 2.10.2015
SLUNCULAK: nema smysl si lhat do kapsy, nech to napresrok:D
SLUNCULAK --- 21:36:53 29.9.2015
smankote ja uz to snad priste stihnu