Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Sledujte tento prostor a snad už brzy budeme schopni vám zdelit více informací jak a kdy se zapojit do našeho úžasného světa splněnych snu.

Pokus o vytvoření perfektního světa.

Kdo jsme - Naše nezávislost a rozmanitost je základní součástí naší identity, a ne pouze podporovat jeden styl hudby,nebo umění, ale otevřít dokořán brány všem druhům projevu, něco pro každého a svobodu z potěšení jak chceš! S pocitem jednoty, lidskosti a porozumění mezi všemi lidmi.

Nejsme tak odlišní, co jsme se rozhodli je bouchat hlavama, dupat nohama nebo otřásat zadkama! Věříme, že právo na veřejné shromažďování a svobodu sdružování, vrozená lidská schopnost pro lidi, být zodpovědný za sebe a každého kolem. Boomtown patří vám, kdo jste, ať jste odkud jste a v co jste si vybrali věřit.

Rozhodly jsme se, že je čas se podělit o naše bohatství i s vamy na druhé straně kanálu. A rozhodly jsme se začít hned v srdci Evropy.


Sledujte tento prostor a snad už brzy budeme schopni vám zdelit více informací o přesnějším datumu a jak se zapojit do našeho úžasného světa splněných snu.

CLOWN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DEXPLORA --- 13:32:07 8.3.2017
Hmm tohle by bylo super!
CRITICALL --- 12:08:32 9.2.2017
Srdce Evropy?:)