Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání

NE - imigrantům
NE - násilí
NE - projevum islámu
ANO - přísným kontrolám na hranicích
ANO - vystoupení z EU
ANO - bezpečné zemi

NE IMIGRANTŮM: EU si myslí, že přijímáním imigrantů vyřeší ekonomickou situaci a populační situaci s čímž je spojená malá porodnost. Nemyslíme si, že se tím vyřeší ekonomická situace, nýbrž se tím prohloubí. Problém s nízkou porodností je neschopnost vlád podporovat mladé rodiny. Místo podpory mladých rodin vynaloží tyto peníze na imigranty, kteří mají zcela odlišnou kulturu a myšlení.
NE NÁSILÍ- Nepřejeme si násilí jakéhokoliv charakteru. Obáváme se ale toho, že naše elity si přejí neshody ve společnosti a tímto násilí přiživují. Proto je nutné odložit neshody různě smýšlejících lidi a spojit se v jeden celek
NE PROJEVUM ISLÁMU- Nepřejeme si Islám v naši zemi ani v Evropě. Nejsme slepí a vidíme, jak se Islámská ideologie roztahuje po Evropě a postupně omezuje a ničí kulturu a tradice zemí. Islám nedokáže respektovat a tolerovat. Je to expanzní a totalitní ideologie na úrovni nacismu.
ANO PŘÍSNÝM KONTROLÁM NA HRANICÍCH- požadujeme přísné a důkladné kontroly na hranicích, jelikož každý den do naší země nekontrolovatelně vstupují ilegální imigranti, mezi nimiž mohou být nebezpeční a nemocní jedinci, kteří mohou ohrozit občany České republiky.
ANO VYSTOUPENÍ Z EU- Jsme pro vystoupení z Evropské unie, jelikož má obrovský podíl na této nekontrolovatelné vlně imigrantů. Také proto že nám toho hodně zakázala a v hodně věcech omezila.
ANO BEZPEČNÉ ZEMI – Přejeme si, aby naše vláda ochránila a zabezpečila občany, kteří si ji volili. Požadujeme, aby bezpečí a zachování naši země, kultury a tradic bylo prioritní.

KARLOSZ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CEEFA --- 13:08:07 8.10.2015
Pak bych ti taky doporučil zopakovat si základy interpunkce a větné vazby, protože tvůj psaný projev je na úrovni zvláštní školy. Když už se tolik odvoláváš na kulturu a tradice, zkus se nejdřív dovzdělat, ať nejsi za debila .)
CEEFA --- 13:05:24 8.10.2015
Kdyz píšeš, "Přejeme si, aby naše vláda ochránila a zabezpečila občany, kteří si ji volili." - znamená to, že vláda má tedy chránit pouze svůj elektorát? Nebo se prostě jenom neumíš vyjadřovat?
CEEFA --- 13:00:18 8.10.2015
KARLOSZ: vez, ze jim z tebe taky
KARLOSZ --- 16:28:02 12.9.2015
HACECKO: dávno už se nepohybuju okolo tzv. free scény.. je mi z těch lidí tam zle...
HACECKO --- 14:08:57 12.9.2015
ty se pohybujes okolo free sceny a zeres to Okamurovi? to uz nam ani Alah nepomuze...
HACECKO --- 14:05:06 12.9.2015
proc si me smazal Karloszi? nedokazes ani tolerovat jiny nazor?