Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


Oslava devátých narozenin Forward March Posse soundu ve Skateparku Štvanice.
S hosty jako Fireson, Mr. Roll, Junior Smile, Roccaflex Crew, General Kr

All wicked massive and crew!
2015 mínus 2006 se rovná 9. Ta symbolizuje dokonalost života, jeho dovršení a naplnění. Devět let uplynulo od doby, kdy jsme my, Forward March Posse, začali jako sound operovat. Necítíme se být dokonalými, ani že bychom coby sound už něcom dovršili a naplnili. Ne, ne, ještě před je před námi dlouhá cesta. Vždy budeme opakovat rčení, že soundsystem začíná opravdu existovat nejdříve po deseti letech fungovaní. Devět let je přesto už dlouhá doba a bylo by se za čím ohližet.

Ale my se ohlížet nebudeme. Další velké věci na nás všechny čekají v budoucnosti a v té nejbližší nás čeká oslava devátých narozenin FMP. Co můžete čekat?
V selekci nás doprovodí Roccaflex Crew a General Kryshpeen. S prvními jsme před pár měsíci slavili jejich narozeniny na našem bashmentu Run It!. Druhý jmenovaný je pro nás jednou z prvotních inspirací se soundem vůbec začít a tak jsme velice poctěni, že naše pozvání přijal.
V živých barvách vystoupí naše širší hudební rodina Fireson, Mr.Roll a Junior Smile. A to je kombinace, která umí přinést neskutečnou atmosféru na dance. Víme to, nebude to totiž poprvé, co jim budeme krýt záda.
To ještě pořád není všechno! Můžete se těšit i na taneční vystoupení. Ceníme zájem a aktivity mnoha tanečnic, pro které je reggae a dancehall stejnou vášní jako pro nás. Veronie, kterou znáte z crew Badd Fyah, přivede své svěřenkyně. Veronies Team je parta slečen, které ví, jak se na dancehall hýbat a na našich narozeninách vám to předvedou!

A kde se tohle všechno odehraje? Hledali jsme a vymýšleli, až se nám povedlo to nejlepší, co se povést mohlo. Oslava devátýh narozenin FMP se uskuteční v areálu Skatepark Štvanice! Tam najdete nejen bar, stánek s merchandise nebo hudebními nosiči a fast food. Nas místě bude celý nás soundsystem. Oslava narozenin musí prostě mít všechno připravené, tak jak má dancehall bashment být.

Jediné, co zatím chybí jste vy! A my vás srdečně zveme.
Oh boy! Pull up da vibes that you're playing.
Can you play some more, can you play some more.
Lif it up, jack it up, pull it up, come again now.
Can you play some more, can you play some more.

KDE: SKATE PARK ŠTVANICE, Ostrov Štvanice, Praha
ČAS: 19:00 - ??:??
VSTUP: 9 - 999 CZK (je na vás kolik v tomto rozmezí vyberete)

FB událost: https://www.facebook.com/events/1606648329601108/

PAPA_REJNOK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.