Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


festival labelu Yannick South http://www.yannicksouth.com/

FD BAND ----> BOBAND
STRANGERS IN THE CITY
INVENTA STORCA
HOUPACÍ KONĚ
AUDIO ATTACHÉ

vstup: 100,- (vstupenka je downloadcode) děti do 130cm zdarma

Houpací koně jsou po svém přelomovém albu Everest ve skvělé koncertní formě a s novým singlem v zádech patří k tomu nejlepšímu, co může česká indie rocková scéna nabídnout.
Strangers in the City - velký lo-fi folkový objev. On, ona a něco mezi nimi. Písničky tak tiché, jakoby měly strach, že je uslyší někdo, kdo nemá, a melodie tak křehké, až máte strach, že se rozbijí, ještě než dolehnou k vašim uším.

Kvartet hostujících kapel doplňují dva nováčci labelu:

Skvělí pražští indie-rockeři Audio Attaché kombinují svižnou melodickou muziku s výbornými českými texty, které v sobě mají schopnost mluvit neobyčejně o obyčejných věcech.
Post-rocková Inventa Storca zabíhá chvílemi až do emo-core, aby vzápětí přešli do artrockových pasáží. Přidejte k tomu konceptuální pojetí a opět kvalitní české texty a jejich set vám zaručeně bude krátký. Všechny čtyři kapely si v Atriu Muzea užijí svoji turnovskou premiéru.

Skvělý večírek doplnují místní stálice FD BAND ke kterému se připojí BOBAND, a nakonec si možná všichni zahrají Knocking on Heavens Door.

Kromě muziky si s námi užijete všechno, co k dobrému festivalu patří: dobré pivo a občerstvení, stánek s kompletní nabídkou vydavatelství - CD, tričky a třeba i pexeso. Vše za lepší ceny

Akce začíná v 17:00 za mírné vstupné 100,- Kč a každá vstupenka je zároveň kuponem ke stažení výběrového alba, kde uslyšíte i další umělce vydavatelství Yannick South.

https://www.facebook.com/events/1618460195098582/
https://www.facebook.com/pages/Yannick-South-Records/1695631427327981
http://www.yannicksouth.com/

_PLASA_
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.