Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


1. ročník filmového festivalu Crazy Film Fest
9 filmů + přednášky + divadlo + koncerty

Crazy Film Fest je název nového filmového festivalu, který se v termínu od 9. do 11. října uskuteční ve městě Řevnice. Tento termín není zvolen náhodu. Desátý říjen je Světovým dnem duševního zdraví a hlavní ambicí festivalu je přispět k destigmatizaci osob s duševním onemocněním. Festival chce nejen šířit tolik potřebnou osvětu, ale také návštěvníkům poskytnout zajímavý kulturní zážitek. Ve světě mají podobné festivaly dlouholetou tradici.

Hlavním organizátorem festivalu je BONA o.p.s., nezisková organizace, která pomáhá lidem s duševním onemocněním. Na programu bude devět filmů různých žánrů věnujících se různým duševním poruchám a onemocněním. Jednotlivé projekce budou doprovázeny přednáškami a besedami předních odborníků z oboru psychiatrické péče.
Vedle přednášek a filmů bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program v podobě výstav a koncertů. Na jejich realizaci se budou podílet různé neziskové i veřejné organizace z Řevnic. Společnými silami se tak budou snažit oživit na 3 dny celé město a vybudovat dlouholetou tradici tematického festivalu v netradičním místě snadno dostupném z Prahy i Berouna.

Festival můžete podpořit i Vy třeba jen drobným příspěvkem na www.hithit.com/cs/project/1565/crazy-film-fest a získat tak vstupenky, permanentky, filmové suvenýry nebo třeba soukromou projekci v Kině Řevnice.


www.crazyfilmfest.cz
www.bona-ops.cz
www.kinorevnice.cz
www.os-naruc.cz

event_attached_file

GHOSTDOG
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.