Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Bolí tě od sezení u počítače záda? Nebo znáš někoho koho bolí? Tak se napiš na tuto událost, na které tě naučíme kompletní cvičení, kterým se bolestí zad zbavíš nebo jim předejdeš. Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky s jógou a mírně pokročilé, žádné předchozí zkušenosti s cvičením nejsou nutné! :)

Kurz se koná v sobotu 8.8.2015 od 13 do 17 hod. v naší pohodlné tělocvičně na Vyšehradě, sraz účastníků je ve 13,00 hod. před stanicí metra Vyšehrad směr Kongresové centrum (vedle thajské restaurace Yam-Yam). Kurz vede Alef Prazsky, učitel jógy, který vede 4 roky kurzy jógy v ČR, Thajsku a Indonésii.

Vzhledem k tomu, že musíme zaplatit pronájem tělocvičny, bude vybírán příspěvek na náklady. Ten byl stanoven na 700 Kč na účastníka, ale pro lidi, kteří se napíšou na tuto událost tady na Nyxu, byla dohodnuta sleva 200 Kč, tj. cena pro vás bude 500 Kč. Tato sleva také platí pro všechny přátele, které si přivedete s sebou! V této ceně jsou zahrnuté také tištěné materiály, které dostanou všichni účastníci.

S sebou si vezmi jogamatku, karimatku nebo deku, propisku na psaní poznámek a spoustu dobré nálady! :)

Napiš se na tuto událost už dnes, protože počet účastníků je omezen a místo v kurzu si zajistíš jenom tak, že se na něj napíšeš co nejdřív. Pozvi na kurz také svoje přátele stisknutím tlačítka "Pozvat" nahoře! :)

Budeme se na vás těšit! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.