Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Hooperské hvězdy oboru poprvé v Praze Top class hoop masters for the first time in Prague

Infinitos - fireshow & UV show http://fireshow.infinitos.cz/ a Kuphoop.cz htttp://www.kuphoop.cz za podpory FireShow.cz http://www.fireshow.cz/ s hrdostí oznamují výukovou dílnu jedné ze špiček současného světa obručí a manipulcí Hoop Hooligans HOOP HOOLIGANS v Praze.

Během tohoto workshopu se oba tito australští hoopoví mistři s námi podělí o jejich oslňující techniky jedné a více obručí. Přiblíží nám krásu precizních izolací, neuvěřitelnou krásu skládaných obrazců a mnohé další jedinečné a pro ně charakteristické dovednosti s obručemi, to vše a mnohem více.

Praha hostí tyto žijící hoopové legendy na pouhý jeden den a každý se může připojit za pouhách 35 € na osobu

Protože takováto speciální událost zasluhuje odpovídající podmínky jako například zrcadla a další, a jednoduše protože se jedná o preferenci našich hostů jsme přesunuli celé setkání dovnitř do tělocvičny v Tyršově domě, Újezd 450, 118 01 Praha 1. Zde v zrcadlovém sále budeme mít neopakovatelnou možnost střetnout se s těmito mistry obručí osobně tváří v tvář a zároveň dostaneme unikátní příležitost na okusit význam slova hooping z opačného konce světa.

Těšíme se na Vás

http://tecktoys.wix.com/hoophooligans
http://www.sokol.eu/tyrsuv-dum-DA9B

Infinitos http://fireshow.infinitos.cz/ and kuphoop.cz htttp://www.kuphoop.cz with support of fireshow.cz http://www.fireshow.cz/ are proudly announcing the very first world top class hoop workshop HOOP HOOLIGANS in Prague.

During the workshop, both of these Australian Hoop Masters will share and teach us their impressive skills of multi-hoop manipulations; beauty and fullness of precise isolation; unbelievable and magical pattern compositions and much much more from their characteristic and unique hoop techniques.

For one day only our city will host those living hoop legends and you must join us for the reasonable price of 35 € per person!

Because such a special event deserves specific conditioning like mirrors etc, and simply the preference of our special guests, we´ve decided to move the whole event indoors to the gym at the Tyršův dům - Újezd 450, 118 01 Praha 1

http://www.sokol.eu/tyrsuv-dum-DA9B

There in front of the mirror wall we will have the unique opportunity to meet our hoop masters in person and for a whole evening we will have the incredible chance to get a closer insight into what it really means to hoop on the opposite side of world.

DIGITALIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DIGITALIS --- 15:36:36 26.7.2015
FATBOZZ: mno fpoho, sem spis pozvala vsechny, coz kdyz by znali nekoho kdo to jeste nevi, ze to bude a ze se to bude dit ofiko pod infinitos a bude to v tyrsaku....asi tak....
DIGITALIS --- 15:35:59 26.7.2015
Pod heslem víc obručí víc zábavy nám Hoop Hooligan Zeph Robinson doporučuje donést co možná největší množství obručí, neboť počet obručí na místě bude na rozdíl od počtu účastníků limitován. Zároveň doporučujeme donést vstupné 35 € v eurech, neboť naši lektoři opouští naši metropoli záhy po zkončení workshopu. V opačném případě bude na místě v rovněž limitovaném množství možno operativně směnit dle aktuálního platného kurzu ČNB. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!
FATBOZZ --- 14:51:44 26.7.2015
V Práci :(