Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Každý, kdo si s námi udělá kdykoliv od 2.11.2015 do 22.2.2016 třídenní potápěčský PADI Open Water kurz, bude mít ubytování u nás na Ko Phí-Phi po dobu kurzu zadarmo. Pro představu video z jednoho našeho kurzu najdete tady: https://vimeo.com/15217443/, více informací o kurzu a jeho cenu najdete na http://www.hypno.cz/phiphi/, všeobecné informace o dovolené v Thajsku najdete tady: http://www.hypno.cz/thajsko/ .

Instrukce:
1. Kupte si zpáteční letenku Praha-Bangkok nebo Praha-Kuala Lumpur, například na http://www.pelikan.cz

2. Kupte si zpáteční letenku Bangkok-Krabi nebo Kuala Lumpur-Krabi na http://www.airasia.com na ten samý den co budete mít přílet do BKK nebo KUL, ale nechte si tam rezervu 4-6 hodin na přestup

3. Zarezervujte si kurz potápění zde: http://hypno.cz/phiphi/ow/

4. Napište nám zprávu na http://www.facebook.com/alef.praha nebo e-mail alefpraha@centrum.cz a budeme spolu dál komunikovat.

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří se nikdy nepotápěli, je v češtině a učí ho instruktor s 5 lety aktivní praxe Alef Pražský. Vyučujeme samozřejmě i všechny další kurzy PADI: AOWD, RD, DM a Instruktorský kurz, pokud o ně máte zájem, napište Alefovi do pošty.

Pokud sami do Thajska neletíte, ale máte přátele, kteří tam letí v listopadu, prosinci, lednu nebo únoru, pošlete jim link na tuto událost: [ Ubytování na Ko Phi-Phi v Thajsku zadarmo / sportsport / 1.11.2015 / ČR - Praha - Ko Phi-Phi, Thajsko ]

Budeme se na vás těšit! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MILAS --- 21:47:28 29.1.2016
Už to není,co bývalo:-o
OLAFFF --- 16:48:19 6.1.2016
lepší by byla cesta zadarmo:)))spát muže každy zadarmo na pláži:))
KOPRETKA --- 10:24:26 19.7.2015
Hele ještě k tomu zařiď at po dobu výuky je zajištěno hlídání pro malý caparty a já letos fakt už asi přijedu..)