Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Rok s rokem se sešel a je tu opět krásný čas slunečných dní, dlouhých večerů, lehkovážných radostí a krátkých sukní. I letošní léto se horní terasa oblíbené restaurace Podolka promění v dějiště série večírků Blue Lounge.
Už v minulých letech jsme se přesvědčili, že když se spojí kouzlo tohoto krásného místa nad Vltavou, s hudbou hrající různými barvami a s usměvavými lidmi, vzniká skvělá atmosféra. A přesně na to samé se těšíme i tento rok.
Letošní Blue Lounge večíky budou probíhat vždy v pátek. Začínat budeme ve 20:00 s hudbou klidnější, barevnou a letní - takovou, aby se celý uplynulý pracovní týden snadno házel za hlavu. Tomu určitě pomůže i místní vyhlášená kuchyně, nabízející speciality masové i bezmasé. Postupně se pak večer přehoupne do letního mejdanu - veselici na čerstvém vzduchu s energií, která je tomuto času tou nejvlastnější.

Blue lounge rezidenti, kterými jsou členové uskupení Bluesound a DJ Cubik, se budou na večírcích střídat a i letos dostanou prostor také hosté. Pozvání přijali tito naši oblíbenci:
Slater
Roman Rai
David Vlk
Tibi

SLATER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.