Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Na 18.7 jsme připravili něco uplně jiného. Ve spojení s DUNENI.CZ, WHITE MICE, NEURO:LAB a LATROD3CTUS jsme přichystali akci s názvem DNB CLASH. Nepůj

------------------------ ↓ FOR ENGLISH SCROL DOWN ↓ ------------------------
Na 18.7 jsme připravili něco uplně jiného. Ve spojení s DUNENI.CZ, WHITE MICE, NEURO:LAB a LATROD3CTUS jsme přichystali akci s názvem DNB CLASH. Nepůjde zde o jednotlivé dj sety, jako je na klasické párty zvykem, nýbrž o velkou dj kolaboraci, ve které čtyři crew spojí síly a na místě živě stvoří společný celovečerní set.

CREWS & DJ's

NEURO:LAB
https://www.facebook.com/dnbneurolab

DUNENI.cz
https://www.facebook.com/duneni
MindGroove, Danoush, Jenouch, Eight Times, Wolfik

LATROD3CTUS
https://www.facebook.com/latrod3ctus
sn3hura, VirCZ, Binja

WHITE MICE
https://www.facebook.com/pages/White-Mice/574372072650695
Daniel, EMIL

MC
ANDY (DUNENI.cz)

Vizualizace
tba

INFO

Všechny crew se budou točit kolem dvou samostatných dj pultů, vybavených všemi zbraněmi které bude DJ potřebovat pro pořádnou hudební nálož. Tato živá kolaborace 4 spřátelených crew proběhne za doprovodu kulis, vizualizací a MCho, který pomůže posluchačům vnímat tento jedinečný tvůrčí proces.
Mejdan proběhne v Chapeau Rouge Prague na Underground stagei, která se ten večer díky kulisám a videoprojekci promění v jeden velký robotický mejdan, proběhne neopakovatelný střet, u kterého bys neměl chybět!!


VSTUP // ENTRY

DO 23:00 FREE, PAK 50czk

LINKS

http://www.chapeaurouge.cz/

http://www.latrod3ctus.cz/

http://www.duneni.cz/

https://www.facebook.com/dnbneurolab

https://www.facebook.com/pages/White-Mice/574372072650695

ENG
On 18th of July we have prepared something completely different for you. In conjunction with DUNENI.CZ, WHITE MICE, NEURO: LAB, LATROD3CTUS we have created an event called DNB CLASH, to explain…
There won’t regular DJ mix like as at regular parties, but a one huge dj collaboration, where four crews will connect to make one special wholenight mix. On underground stage, which will turn into a robo-party thanks to the scenery and video screenings, it will be an unforgettable clash which you should not miss!
All crews will act at two separate DJ booths equipped with all the weapons that a dj could need for the night’s musical charge.
This live collaboration will be connected with unique scenery, visualization and MC, which will help the audience understand this exclusive show.

Get ready for unusual dnb experience!

SN3HURA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.