Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Jezdíte rádi na vodu? Máte rádi přírodu? Pojďte se s námi zchladit! Sejdeme se 7. července v Českém Krumlově na vodě a budeme pádlovat za Arktidu.WARM UP
festival Mighty Sounds - dílna na výrobu medvědích masek
6. července - zábavné odpoledne v kempu Na Pískárně u Větřní - masky medvědů, infostánek, hudba...

7. čevence
9:00 výjezd po proudu z kempu Na Pískárně, happening na řece.
Petiční stánek v Českém Krumlově, masky medvědů, medvědi v kostýmech a polární medvěd v životní velikosti.

AFTERPARTY
Odpoledne a večer 7. července v kempu Zlatá Koruna - hudba, medvědi...

O co jde v Arktidě?
V panenské přírodě daleko za polárním kruhem roztává led a těžební společnosti po celém světě, kterým jde jenom o zisk, cítí příležitost, jak se dostat k místním nalezištím ropy. Jenže těžit v Arktidě, to může skončit velkým průšvihem.

Zrovna teď je největším padouchem firma Shell, která již vyslala své plošiny na sever. Jejich plavbu, kterou Obamova administrativa schválila i přes nesouhlas občanů, doprovázejí masivní protesty, které podporujeme. Ve městě Seattle, kde těžební flotila donedávna kotvila, demonstrovaly tisíce a tisíce lidí a spousta z nich sedla do loďky a vydala se ocelovým monstrům v ústrety. Další akce odporu připravili původní obyvatelé místního amerického a kanadského pobřeží.

Pojďte také spolu s lidmi z celého světa ukázat, že se vám nelíbí.plány na těžbu v Arktidě. Připravujeme pro vás zábavný sportovně-kulturní den v Českém Krumlově a jeho okolí. Sledujte stránku události a už si balte batoh.

#VodaciVsShell

KRAUN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DZODZO --- 19:55:17 7.7.2015
KYSOUR: a cestou natankovat na shellkach a ziskat vernostne body na karticku :D
KYSOUR --- 15:15:03 7.7.2015
Hlavně tam nezapomeňte dorazit autem, sednout do plastovýho kajaku, vzít do ruky plastový pádlo a pít pivo z plastovýho kelímku...a pak se plácat poramenou jak pádlujete za zákaz těžby ropy...bože můj..