Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


My name is techno w/ IAN VOID (Geushky/UK)

DJs: Ian Void, Pavel Krejdl & Detrik aka Underground children, Zwooky, LamyCZ, Shimita Entry: do 22h - free od 22h - 100Kč,-

Zdravíme všechny fanoušky kvalitní elektronické hudby a zejména všechny milovníky dobrého techna. Chystáme pro vás další podzimní vydání klubové techno noci MY NAME IS TECHNO, kde se můžete těšit na pořádně sťavnatou porci poctivých techno beatů!

Jak už bývá zvykem i na tento díl jsme si pozvali dalšího vynikajícího zahraničního Dje, producenta a legendu elektronické hudby. Po jménech jako Bas Mooy, Patrick DSP, Paul Mac, Inigo Kennedy, Alexander Kowalski přijede další velká techno scény.
Harcovník světových techno podií, DJ, který stojí u základů anglické taneční scény, na které se pohybuje přes 20let, promotér a zakladatel legendárních párty v UK a majitel labelu Geushky na kterém mu vyšly techno-hymny ‘Dirty Bitch’ a ‘The Rascal’. Vystoupil ve více jak 30 zemích, remixoval tracky špičkových producentů a některé jeho vlastní tracky vyšly na kompilacích Carla Coxe a Maura Picotta. Mnohým z nás dodnes znějí v uších jeho legendární, jedinečné a nekompromisní techno sety z festivalu Summer of Love či Apokalypsa a samozřejmě nejen tam. Svými vystoupeními se stal u nás velmi oblíbeným DJ a v jednu dobu zde byl skoro jako doma. Mimochodem, on je velký pohodář a opravdu fajn člověk. Dj, kterého snad českému publiku nemusíme ani představovat. Ano, je to Ian Void.

Samozřejmostí je kvalitní český support v čele s českou techno legendou Pavlem Krejdlem a jeho dlouholetým kamarádem a taktéž vynikajícím Djem Detrikem. Na této party vystoupí jako Underground children. Dále se můžete těšit na Dje Zwookyho z legendárních tektoys.org a z informačního serveru o taneční hudbě sety.cz. Chybět samozřejmě nebudou také promotéři této akce a neunavní propagátoři oldschool techna Djs LamyCZ & Shimita.

Velmi vítanou novinkou je také změna místa konání tohoto mejdanu. Tento díl proběhne v pražském klubu Cross, který bezesporu patří k nejlepším klubům u nás a těšit se můžete na pořádnej sound a jedinečné prostředí tohoto unikátního prostoru.

Zapomenout samozřejmě také nesmíme na tradiční afterparty, která proběhne v pražském ZOO bárku, kterou odstartujeme úderem 7h ranní. Djs vystupující na afteru dáváme pomalu do kupy, takže co nevidět se dozvíte více.

Vstupné bude do 22h zdarma a po 22h za opravdu lidových 100Kč.

Nezbývá než se těšit na další vydatné pokračování tohoto undergroundového mejdánku a my se na vás budeme i s Ianem Voidem 2.října v Cross klubu těšit. Prozatím užívejte léta a mějte se dobře.

Technu zdar.

TECHNO CONNECTION

LAMYCZ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.