Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Zveme všechny seznámení chtivé muže a ženy na večer plný zajímavých a netradičních workshopů, díky kterým se propojíte a něco se sami o sobě dozvíte.

Taky už se vám stalo, že jste byli někým fyzicky okouzleni, ale při bližším kontaktu – při hlubším povídání, intimnějším doteku či cítění vůně daného člověka to najednou bylo vše jinak? Nebo naopak – už jste zažili, že vás někdo zaujal dotekem svých jemných prstů a teplých dlaní, svou upřímnou otevřeností a sdílením? Nemůžete si vzpomenout? A chcete to zjistit, jaký dotek, vůně, pocit je pro vás tím hlavním kritériem pro volbu partnera či partnerky? Tak přijďte 13.6.2015 od 17hod do Vily Flóry. Program bude nabitý workshopy a poté volným tancem.

Přijďte s dobrou náladou, čistě a vkusně, hlavně pohodlně oblečeni, upraveni ale ne příliš navoněni.
Během večera pod vedením zkušené terapeutky a psycholožky Yamuny zjistíte (pomocí jemných a bezpečných technik tantry, bodyworku a psychodrama), jaké jsou mezi vámi rozdíly nebo shody ve vnímání partnerského vztahu, co je pro udržitelný vztah nejdůležitější, jaké a kde máte své hranice, jaké vůně a doteky se vám líbí, jak dokážete naslouchat svým pocitům a potřebám, jak jste citliví a vnímaví k sobě a druhým atd. Večer bude hodně sebezkušenostní takže i kdybyste si při něm nenašli zrovna partnera nebo partnerku svých snů, se kterou nebo kterým se poté vydáte k oltáři, věříme, že bude tento večer pro vás velmi přínosný a obohacující.

Kde: Vila Flora
Kdy: 13.6.2015 - 17:00
Cena: 400kč - celý program
150kč - první a druhý workshp lze navštívit samostatně, stejně jako volný tanec.


Workshop s Gordnem - 17:00
První workshop: Fun Times with Flirting (v angličtině)

Flirting is both fun and useful for meeting new people. Whether you just like the playful attention, want to increase your self-esteem or sincerely desire a means of meeting new people, flirting will help you get there. Learn the ins and outs of flirting in what will be a fun and enjoyable workshop!

Workshopy s Yamunou - 18:30

Druhý workshop:
- Mužsko-ženský povídací kruh – sdílení mužského a ženského světa, názorů, očekávání a potřeb – propojení skrze slovo a kruhový pohyb
- Práce s otázkami na tělo ve dvojicích

Třetí workshop - 20:30
- Pohledy, letmé doteky, setkávání a očuchávání
- Kruh důvěry
- Tanec s nacítěním a spojením
- Yes – No game
- Jin a Jang
Vezměte si s sebou šátek nebo klapky na oči.

Čtvrtý workshop - 22:00 (nebo možnost volného tance):
- Společné dýchání – propojení skrze dech
- doteky se škálou

Volný tanec - 22:00

CAVE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SODOM --- 14:19:18 11.6.2015
utopie.