Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Kurz "Lifestyle hacking aneb Jak se stát digitálním nomádem nebo nomádkou a žít zdravým životním stylem?"

Chceš změnit svůj život? Chceš víc cestovat a stát se skutečně svobodným člověkem? Pak se napiš na tento kurz, za kterého si odneseš kompletní návod jak proměnit svůj životní styl. Ten se skládá z těchto částí:
1) Geografická mobilita
2) Zdravé stravování
3) Zdravý pohyb - jóga
4) Efektivní meditace
5) Pozitivní přístup k životu.

Kurz se koná v sobotu 27.6.2015 od 13 do 17 hod. v naší pohodlné tělocvičně v centru Prahy. Kurz vede Alef Prazsky, spisovatel, učitel jógy a instruktor potápění, který má s digitálním nomádstvím praktickou dlouholetou zkušenost, protože žije od roku 2009 na ostrově Ko PhiPhi v jižním Thajsku a do ČR se vrací každé léto.

Vzhledem k tomu, že musíme zaplatit pronájem tělocvičny, bude vybírán příspěvek na náklady. Ten byl stanoven na 700 Kč na účastníka, ale pro lidi, kteří se napíšou na tuto událost na Nyxu, byla dohodnuta sleva 200 Kč, tj. cena pro vás bude 500 Kč. V této ceně jsou zahrnuté také tištěné materiály, které dostanou všichni účastníci.

Kurs je určen pro všechny, nejsou k němu zapotřebí žádné předchozí znalosti. Budeme trochu cvičit, takže s sebou si vezmi jogamatku, karimatku nebo deku, propisku na psaní poznámek a spoustu dobré nálady! :)

Napiš se na tuto událost už dnes, protože počet účastníků je omezen a místo v kurzu si zajistíš jenom tak, že se na něj napíšeš co nejdřív. Týden před konáním kurzu ti pošleme další informace (místo kurzu, sraz účastníků atd.) do pošty. Pozvi na kurz také svoje přátele stisknutím tlačítka "Pozvat" nahoře vpravo! :)

Budeme se na tebe těšit! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALEF --- 9:52:13 21.6.2015
Jenom poznamenávám k tomu našemu kurzu "Lifestyle hacking aneb Jak se stát digitálním nomádem nebo nomádkou a žít zdravým životním stylem", že sraz účastníků bude v sobotu 27.6.2015 ve 13 hodin před stanicí metra "Vyšehrad" směr Kongresové centrum (vedle thajské restaurace Yam-Yam). Dále připomínám, že sleva na kurzovném se vztahuje i na přátele, které přivedete s sebou! :) Tak ahoj v sobotu!
LUSKA --- 15:07:23 4.6.2015
hlasim se!! diky.)