Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


možnost naučit se pár praktických fíglů, jako úvod k bondage mistrovství a umění nebo jen trochu toho užitečného šmodrchání...

Hlavní organizátor akce na nějž se obracejte s jakoukoliv pro akci relevantní problematikou – Nufinka

Začátek přednášek: od 19:30, raut od 18:45, klub přístupný od 17:00

Povinná registrace: http://www.bdsmklub.cz/?p=detail-sraz&sraz=488

V ceně vstupného 250,- Kč je bohatý celovečerní raut dostupný přibližně od 18:45 a jeden z nejméně 3, častěji však 4-5 možných tématických darů dle výběru na místě. Pokud by Vás další dárky zaujaly, je možno si tyto za příplatek 70,- / ks přikoupit, příkup bude možný až poté co si všichni vyberou dar základní a to jen do výše počtu pro akci připravených kusů.

Povinná registrace na klubových stránkách (stačí k tomu i registrace na stránkách bez ručitele). Registrace jinde nejsou brány v potaz a organizátoři si vyhrazují právo na akci nesprávně přihlášené nevpustit. Pro osoby nepřihlášené a přihlášené po 19.6.2015 12:00 bude ke vstupnému připočtena přirážka 50,- (tzv. chaosné), stejná přirážka pak může být naúčtována i osobám přihlášeným a bez omluvy nedorazivším - mějte prosím na paměti, že materiální podmínky jsou dimenzovány podle počtu přihlášených osob a nespolehlivost těchto počtů pak generuje zbytné náklady které se v důsledku odrazí na nás všech!!!

Pokud někdo nezná polohu našich prostor, napište si o adresu a popis cesty na adresa@bdsmklub.cz , adresu podniku prosím nikde nezveřejňujte!

NENUFER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.