Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

78 uživatelů půjde

hledání


http://www.maydayfriday.cz/

3. pokracovani party Mayday Friday s podtitulem Jungletekk edition, ktere se tentokrat bude odehravat v Abatonu na 3. stageich.Mayday Friday předsedá Evropě :)A je to tu! Netrpělivě očekávané pokračování party Mayday Friday se odehraje jak jinak než v pátek 15. května v pražském prostoru Abaton.

Toto již třetí pokračování nese podtitul Jungletekk edition. A jelikož je pro nás trojka symbolické číslo - ne nadarmo se říká „do třetice všeho dobrého", obsadili jsme lineup velmi oblíbenými umělci z celé evropy.

Představme si nyní obsazení všech tří stageí...

Stage one:

ShroombabPushMighty Melody

Úplně poprvé zde v Praze zahraje Junglistic Sista Shroombab (High Tension, Urban Takeover) - rakouská djka a producentka neobyčejných kvalit, jejíž tracky a mixy jsou navždy zapsány do povědomí všech milovníků dnb. Kvalitu polské drumandbassové scény jistě obhájí djane Push (Absurd Squad, Lazy Bitches) a o německý raggajungleový diktát se postará Mighty Melody (Ulan Bator, Séance de Danse) završujíce tak první trojici headlinerů. O faktu, že Čechy a Slovensko jsou velmi bohaté na talentované a schopné DJe, nás přesvědčí guru slovenského Spiral.sk dj Kubo, Anus z Basetix unity, Gasr a Pyshtone (Massive Elementz) a v neposlední řadě také hvězda předchozí party - dj Idiot (Drum Technology, MadBeatWorx).

Stage two:

Miss ShinaSuburbass

Druhá stage učaruje spíše milovníkům tvrdších a rovnějších záležitostí. Vystoupí zde skvělá djka z Rakouska, členka soundu Groove Bagasch - Miss Shina, která je známá svou neotřelou selekcí a osobitým stylem. V těsném závěsu francouzský "mašinki maniak" Suburbass (LDAC, W.A.R., Astrofonik). Dále též francouzští rodáci Zoubouler (Nico - Torture Mental) a Kromar (K-Ta sound), Dj Alert z Fatal Noise, djky Kan-Jacca s netradičním jungletekk setem a Miss Tofee - obě pod křídly Mad Beat Worx. Třešničkou na dortu bude dj Chemik ze systému DWC, který celou party podpoří svým "nemalým zvukovým arzenálem".

Stage three:

Gimmeapill

V porovnání s ostatními tempem spíše pohodová a relaxační. Zaposlouchat se budete moci do různých odrůd breakbeatu, electra a houseu. Pozici hlavního jockeye k Vašemu odpočinku a načerpání nových sil obsadil skvělý francouz Gimmeapill se svým novým minimal electrotech setem. Doplní jej dj Electrom, skvělí šoumeni Natural Born Shampoos (Alert a Revize), Dave (LXR) tentokráte za breakový projekt Substance-D a Eddrum z Neurokyme.Za Latex to bude naslaple duo Acustic Terrorist a Wwera. Dále pak nepříliš známý ale přesto kvalitní dj Yellow (Mad Beat Worx) či dj Ketan se svou vokalistkou K3N z Ruska.

Sety či tracky většiny DJs si můžete nebo budete moci poslechnout v playeru na naší homepage.

Celkový lineup je doplněn o skvělou ostravskou vokalistku Lobotomii z tamní notoricky známé dnb crew Redrum, kovové tóny příčné flétny z dílny "Mr." Flautistara a vizualizací jak jinak než od Menuraka & Efikse z MXVisualstation ve spolupraci s Mad Beat Worx. Na třetí stagei navíc rozbalí svou breakdance show členové MHD crew z Benešova.

Pro jiné než taneční vyžití, Vám bude k dispozici vaporizace a stánek Growshopu s kuřáckými potřebami, Space bar a nově i vinylshop (Mad Beat Worx + LXRecords). Samozřejmostí bude stánek s různým oblečením a také sleva na taxi Speed Cars z Abatonu domů oproti pásce ze vstupu.

Party bude za příznivých podmínek přenášena v přímém přenosu na internet a shlédnout ji budete moci na webu www.deeptrip.tv

!LET'S CELEBRATE THE FRIDAY!

---------

Price:
do 22:00 - 140 CZK
od 22:00 - 190 CZK

---------

Artists:

stage one:
Shroombab (High Tension / Urban Takeover / AT)
Push (Absurd Squad / Lazy Bitches / PL)
Mighty Melody (Ulan Bator / Seance de Danse / DE)
Kubo (spiral.sk / SK)
Gasr, Pyshtone (Massive Elementz)
Anus (Basetix Unity)
Idiot (Drum Technology / MBW)

stage two:
Miss Shina (Groove Bagasch / AT)
Suburbass (LeDiableAuCorps / WAR / Astrofonik / CZ/FR)
Zoubouler (Torture Mental / CZ/FR)
Kromár (K-TA Sound Sytem / CZ/FR)
Alert (Fatal Noise)
Kan-Jacca, Miss Tofee (Mad Beat Worx)
Chemik (DWC / Mad Beat Worx)

stage three:
Gimmeapill (Ekox6tm / CZ/FR)
Electrom (djelectrom.net)
Natural Born Shampoos (Alert & Revize)
Dave (Substance-D project)
Eddrum (Neurokyme)
Wwera, Acustic terrorist (LATEX / Praha)
Yellow (Mad Beat Worx)
Ketan (Bizarre channel / Mad Beat Worx)

- vocals:
Lobotomia (Redrum / Brno)
K3N (RU)
- flute: Flautistar
- breakdance: MHD crew (Benesov)

Visualisation: Menurak & Efiks (mxvisualstation.com / Mad Beat Worx)
-----------------------------------------------------------
Space bar, Vaporizace, Vinylshop, Apparel

additional sound support

==================================

ABOUT:

Party Mayday Friday vznikla vlastně úplnou náhodou. Hrozící zánik jiné party vyprovokoval aktivitu skupiny lidí, kteří se rozhodli udělat věci trochu jinak.

- Proč pořád zvát na parties ta samá jména a zapomínat na ostatní? Vždyť přeci mají také co nabídnout. A že toho není málo ;o)

- Proč chtít za party s více "hvězdami" tolik peněz, když spousta lidí kteří by o takovou party měli zájem si ji kvůli tomu nemůžou dovolit?

Pomyslná polínka do ohně přikládaly stále častěji se ozývající hlasy lidí volající po změně obsazení,celkové nabídky a hlavně ceny parties. Věty jako "Už zase tihle?","Cywoe 350,- za vstup?" nebo "Vždyť stejně hrajou pořád to samý..." už zněly okolím tak často, že to donutilo partu lidí pod pseudonymem Mad Beat Worx odstartovat projekt Mayday Friday.


mouth


V podstatě je to takový experiment. Snaha přizvat ke spolupráci nové a neohrané lidi z ČR i zahraničí společně s těmi "profláklými", kombinovat hudební styly a udělat za co nejméně peněz co nejvíce "srandy" se však u leckterých nesetkává ani tak s pochopením a zájmem jako spíše s pohrdáním a narážkami na míru údajné komerčnosti. Úmyslem není někoho oškubat za to, že na akci vystupují mimo jiné i známí a respektovaní umělci, ale nabídnout co nejvíce možností a výhod, aby to za tu vstupenku stálo. Rozhodně pak není jakýmkoli smyslem ukazovat jak se to má dělat nebo proti někomu bojovat. S takovými názory se tento projekt nedá ani v nejmenším spojovat, ale bohužel se najdou i takoví, kteří v této nevyhlášené „válce“ mají potřebu pokračovat.

Mayday Friday je pokusem zaplnit to prázdné místo, kterému se z různých důvodů ostatní vyhýbali a za tytéž důvody teď koneckonců sbírá nejvíce kritiky. Drtivá většina účinkujících či jinak spolupracujících vítala tuto myšlenku s nadšením a zapojila se do aktivního spoluutváření tohoto experimentu s naprosto minimálními požadavky. Proto nás mrzí veškeré narážky a pomluvy týkající se "hrabání peněz" a "honění ega". Taky bychom se rádi vyhnuli označení underground, protože od toho jsme min. stejně daleko jako od komerce. Veškerý případný výdělek je určen k podpoře méně známých českých umělců a rozvoji informačních webů v zájmu zkvalitnění a rozšíření hudební scény obecně. Věříme tomu, že za nabízené možnosti by si "komerční" pořadatelé řekli minimálně dvojnásobek. To by ale odporovalo hlavní myšlence zpřístupnit celý projekt co nejvíce lidem a proto radši sáhneme do kapsy vlastní, než do Vaší...


amplifier


Jedna z hlavních věcí je dát o party vědět.

To jde dvěma způsoby: propagací za peníze, nebo výměnným obchodem - tzv. "barterem" (Barterový obchod je druh obchodu, při němž se zboží nebo služby vyměnují za určité množství jiného zboží nebo služeb. Ke směnným obchodům nejčastěji docházelo a dochází ve společnostech, v nichž neexistuje peněžní systém nebo v ekonomikách s nestálou měnou, avšak může být veden snahou ušetřit náklady spojené s placením penězi).

Ve většině případů je to tzv. "oko za oko" - tedy vzájemná propagace (info na webu či výroba letáků za logo na plakátech). Někteří partneři oproti logu nebo infu na plakátech a souvisejících webech poskytují i technické vybavení, nebo již zmíněné slevy a výhody.

Vzhledem k záměru minimalizovat vstupné byla volba jasná - proto se na plakátu vyskytlo tolik partnerů, nesprávně označovaných za sponzory (Sponzoring je podpora osoby nebo organizace formou finančního nebo materiálního daru).

Absolutním cílem je vytvořit party na které si takzvaně každý přijde na své:
 • Držet výslednou cenu vstupu co nejníže.
 • Návštěvníkům party nabídnout co nejvíce "neokoukaných" českých i zahraničních DJs v kombinaci se stálicemi scény.
 • Integrovat netradiční performances - vokalisty, hudebníky, breakdance, fireshow a jiné exhibice.
 • Dělat co nejkomplexnejší info o všem a všech kolem party.
 • Zajistit co nejvíce možností a výhod jak návštěvníkům tak účinkujícím:
  - live streaming pro marody a pracující
  - možnost poslechnout si sety účinkujících na webu
  - kompletní backstage servis pro učínkující
  - slevy na taxi z party domů pro každého
 • Poskytnout co nejvíce příležitostí si z party "něco odnést" (vinyly, oblečení, kuřácké potřeby, CDčka, placky, nálepky apod.) nebo se jinak odreagovat (vaporizace, spacebar apod.)

Sečteno a podtrženo - Mayday Friday má být prostorem pro ty, co mají co ukázat a nabídnout s možností dále se podílet na dalším vývoji tohoto a spřízněných projektů (celé bez omezení hudebního stylu či "profese"). Prostorem pro umění, seberealizaci, kulturní vyžití, zábavu, informace, emoce, názory, ... . Prostorem pro nás všechny.

Nechoďte na party, přijďte se bavit! - Let's celebrate the friday!!!

LINEUP:

stage one:

20:00 - 21:00 * Pyshtone
21:00 - 22:00 * Gasr
22:00 - 23:30 * Mighty Melody
23:30 - 01:00 * Shroombab
01:00 - 02:30 * Push
02:30 - 04:00 * Kubo
04:00 - 05:00 * Idiot
05:00 - 06:00 * Anus

stage two:

20:00 - 21:00 * Miss Tofee
21:00 - 22:30 * Kromar
22:30 - 23:30 * Kan-Jacca
23:30 - 01:00 * Zobouler
01:00 - 02:30 * Miss Shina
02:30 - 04:00 * Suburbass
04:00 - 05:00 * Alert
05:00 - 06:00 * Chemik

stage three:

20:00 - 21:30 * Wwera,Acustic Terrorist
21:30 - 22:30 * Ketan + K3N
22:30 - 23:30 * Electrom
23:30 - 01:00 * Gimmeapill
01:00 - 02:30 * Natural Born Shampoos
02:30 - 04:00 * Dave
04:00 - 05:00 * Eddrum
05:00 - 06:00 * Yellow

COBWEBDRIVER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VLADCEPEKEL --- 19:28:05 22.5.2009
Jasně,jsou to věci názoru...byl jsem natěšenej ,líbil se mi line -up a vubec záměr kalby...,ale výsledek fakt nic moc ,možná bejt o 18let mladší tak držim hubu a jsem v klidu...........:)))
FLAUTISTAR --- 13:05:18 20.5.2009
Vladcepekel: já moc nepiju, nekecám.............já hraju
JUNGLE4EVER --- 11:20:32 20.5.2009
Nahodou HUSTA KALBA...Po dlouhy dobe se clovek netlacil poslouchal si to co tu nekdo sotva hraje a zadny jesterky a zadny patnactilety deti...SUPER...
vladcepekel:To peklu moc nevladnes kdyz se na kalbe nudis...a navic ete na takovyhle... proc si tam byl teda 9hodin kdyz byla tak sucha moc to nechapu.Me bavila jak svina a to jsem uz pekne zmlsanej...
Je to vec nazoru treba jestli te bavi suburbas tak nesud DnB koza s techno vozem...podle me maj takovy lidi hudebni hluch...nebudu do tebe rejpat proc tam byl chill byl jsem rad ze tam byl neni nad zmenu...a v neposledni veci kdyz neumis rict ze mas pravo na slevu tak nikdo ti ji nutit nebude......Ja byl rad ze jsem to slysel...Nechtel jsem psat ale kdyz jsem tohle precetl tak to neslo sry...
Zaverem nikdo tu takovou pohodovou kalbu dlouho neudelal.Bohuzel abaton...uz snad nikdy vime kazdej jak je drahej...a tesim se na ete vetsi budouci underground...
GENERIXX --- 10:11:04 20.5.2009
VLADCEPEKEL: Koukam ze si nedas pokoj...

Zjevne si asi dost neposlouchal protoze drtiva vetsina ucastniku tvrdi opak. Pry slecny celkem zabijely - az je to prekvapilo. A Suburbass sice hral nejvic nahlas a nejrychleji, ale o tom hudba preci neni...

Jestli jsi za 2000 nebyl zkalenej tak to ti ty penizky asi nekde vypadly z kapsy,ne? "Přemrštěné ceny" jsou uplně všude, včetně crossu a podobných míst kde se sdružují lidé.

Co se týče taxi, tak smlouva byla jasná - vše z abatonu jede se slevou. Pokud ti ji nedali, mohl sis stěžovat na dispečinku a ještě by ti dali 1000kč za upozornění na "zlobivého" řidiče.

Takže závěrem, pokud ses nebavil, je nám to líto, víc jsme bohužel za takovéhle peníze nebyli schopni obstarat.

A pokud jde o disco cenu, tak by te mozna mohlo zajimat ze v disco stylu by tahle kalba stala na vstupu tak 500, takze si myslim ze 2/5 ceny je hezkej ustupek... Az nam najdes prostor kde se budou dat bez hlukoveho a prostoroveho omezeni postavit 3 stage a bude zdarma, tak ti klidne udelame kalbu bez vstupu s pivkem za 20kc, do te doby to bohuzel pri dnesnich cenach prostoru není možné...
COBWEBDRIVER --- 9:54:51 20.5.2009
VLADCEPEKEL: Bar zarizoval abaton, s jejich cenami asi tezko hneme kamarade... kdyby to bylo na mne davam ti tam to pivko za 10 a cim vic budes ozralej tim budu mit vetsi radost :D :P jako sorry ale tahle kritika mi prijde lehce mimo misu...
VLADCEPEKEL --- 0:48:47 20.5.2009
FLAUTISTAR: Hm ,to jestli jsi tam byl 9h jako já tak to ti vychází na cca 1pivo /1h ,to je paráda tak akorát na dehydrataci... a k akci:ty nedostatky jste vyřešili zřejmě po akci...:))...jo a když jde o jungletekk tak by tam neměli byt disco ceny....
FLAUTISTAR --- 16:24:24 19.5.2009

K akci: mě se akce i výkony djs líbily, pokud se objevili nedostatky-vyřešili jsme je, poučili se z nich a nabrali nové síly.

to Vladcepekel: To mi povídej, já když leju panáky, tak to taky skáče, ať už je to kdekoliv a nemusí to bejt zrovna Abaton:o). Pro tentokrát jsem se držel piv a utratil jsem něco přes 300vky, paráda, slevu na taxi od Speedů jsem taky dostal a taxikář byl plně v poho.:o)
VLADCEPEKEL --- 1:11:13 19.5.2009
Dost suchá kalba z toho d¨n¨b žádná vypalovačka co by mě i mí kamarády zvedla ze židle....nebejt Suburbass -tak se asi unudim k smrti..utratil jsem 2000,-a ani nějak zvlášť skalenej jsem nebyl díky přemrsklým cenám ,a ten taxi na kterej měla být sleva mě stál 215,-czk do Letnan...tak ta sleva asi už neplatila po 5:00h..:))
GENERIXX --- 20:10:44 18.5.2009
AZIM --- 19:28:11 18.5.2009
nejaky fota ma nekdo ? Ja mam dve z mobilu a akorat na jedny jsou performance z hlavni stage jak typek hraje na fletnu, kdyztak muzu share, ale jedna fotka to je naprd, ja se stihnul akorat ozrat, zhulit a paradne se bavit, super mejdlo, priste me tam mate zase !!!

vsem co se poradajicim dekuji za super vecer !!!
OTZ --- 18:25:15 15.5.2009
uz mlcim, uzijte si to dosytosti;)
K470 --- 18:10:25 15.5.2009
GENERIXX: bez tech sponzoru=partneru by to neslo usporadat ,neverim v opak.
GENERIXX --- 17:55:57 15.5.2009
K470: Precti si ten text nahore a treba si priste rozmyslis psat sem takovyhle kraviny!
K470 --- 17:53:41 15.5.2009
milion sponzoru ostuda bez nich by to neslo co?
COBWEBDRIVER --- 16:38:16 15.5.2009
otz: klid nebo to zacnu mazat, fakt uz mne nebavis, di treba do pr*.... tahle diskuze fakt neni dle mne o tom proc ty nekam nejdes ;)
OTZ --- 16:23:06 15.5.2009
Anus tje fakt ale sam doma kalit nechcu..a hele nehrajes nahodou taky v matrixu??;) nebo je to jenom shoda jmen?
ANUS --- 15:52:55 15.5.2009
nechoď někam a ušetříš nevíc:))) hlavne zadnej provar zejo;)
OTZ --- 15:43:59 15.5.2009
bl bllbp b (vyplazuje jazyk:)) ja osobne fin. krizi docela mam, takze je pro me dost rozhodujici jestli za vecer utratim 300 nebo 600, navic z mtrxu domu kousek pesky atakdale..kazdopadne doufam ze sem vam nikoho neodradil, hlavne zadnej provar zejo;)
OTZ --- 15:43:52 15.5.2009
bl bllbp b (vyplazuje jazyk:)) ja osobne fin. krizi docela mam, takze je pro me dost rozhodujici jestli za vecer utratim 300 nebo 600, navic z mtrxu domu kousek pesky atakdale..kazdopadne doufam ze sem vam nikoho neodradil, hlavne zadnej provar zejo;)