Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Revoluční poeto-grafie s Kruhem Šelem a Lovců

Zveme Vás do Liběchova na weekend s lesní univerzitou v podání dvou seminářů.

Revolučné poetografie
Mapování a vytváření společenské transformace je jeden ze základních kamenů Lesní Univerzity. Tvoříme novou éru lidského poznání. Ve světě kde bude hra běžnou součástí dne, se může tvrdá nadnárodní ekonomika stát novým kapitalizmem, reklamní slogan básní a politika improligou. Formy výuky odpovídají hlediskům nového světa.
Lektor: Jan Od Lesa

Kruh šelem a Lovců
Budeme si osvojovat způsoby jakými se pohybujeme a hledáme v lidské džungli. Celý proces výcviku šelmy a lovce je umělý trénink vědomé komunikace směřující k sblížení s druhými na základě vědomé projekce, cílení, intuice a dalších technik. Ve společnosti jedinců kteří jsou často schopni bravůrně manipulovat, vysávat a brát naši energii je potřeba znát a pozorně ovládat naše smysly, stát se šelmou, lovcem který dokonale zná a rozumí svému prostředí a teritoriu a získat tak vzácný nadhled nad situací.
Lektor: Koraki

Revolučné poetografie proběhne pravděpodobně v sobotu odpoledne a Kruh šelem a lovců v neděli dopoledne. Po celý víkend bude možnost zapojit se do prací v sadu a na zahradě.

Lze přespat ve vlastním nebo našem stanu, případně v po domluvě i v maringotce, a to i z pátka na sobotu.

Pokud můžete přivezte sebou vodu, v lahvi, barelu nebo něčem větším.

Další informace na 603 814 380

MYKO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.