Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


Čtyři národnosti, pět jazyků, šest lidí a jedna kapela našláplá tak mocně, že ani nepoznáš, co vlastně hrajou za styl. Poprvý v Český republice!// LA CAFETERA ROJA
Čtyři národnosti, pět jazyků, šest lidí a jedna kapela našláplá tak mocně, že ani nepoznáš, co vlastně hrajou za styl. Poprvý v Český republice!
- http://www.lacafeteraroja.com/

// VOBEZDUD
Z ulice vzešlá neméně energická deset let existující parta se třemi frontwomenkami.
- http://www.vobezdud.cz/

// VSTUP
Začneme už v 19.30, vstupné jest 100 Kč. Většina výtěžku poputuje kapele LCR, která si k nám odskakuje z německého šňůrné.

// STORY
Před šesti rokama jsme s kamarádkou absolvovali trip po Evropě. Bylo po maturitě, celej svět jsme měli vpíči, felili zevlili a zažívali větší dobrodružství než Kerouac s Bilbo Pytlíkem dohromady.

Mimojiný jsme navštívili "l'Hacienda de Nîmes", bizarní prejže legendární cirkus někde uprostřed francouzskýho ničeho, kde jsme kromě minikoňů a ujetých postaviček všeho druhu potkali taky kapelu La Cafetera Roja. Tahle šestice lidí nám totálně učarovala, a to nejen tim, že ji tehdy tvořily tři páry rozlezlý po celý Evropě.

Od tý doby jsme je neúnavně sjížděli a konečně před pár měsíci se stavili na jejich koncertě v Německu. Bubeník se dlouho smál, když jsme mu říkali, že jsme se viděli před sto lety v haciendě, a prorokoval, že se určitě náhodou potkáme za dalších sto let třeba v sushi-baru v Japonsku.

Jenže sushi je hnus, takže jsme je radši pozvali do Prahy a vy koukejte přijít!

HYNEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HYNEK --- 21:03:21 18.5.2015
Revolution - LA CAFETERA ROJA
https://www.youtube.com/watch?v=TpNmdvuzO9A