Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


Promítání fotek a videí z policejního zásahu + diskuze o aktuální i budoucí situaci památkově chráněné usedlosti Cibulka.

Leták primárně koncipovaný pro sousedy, nicméně doraž, není-li ti další osud Cibulky lhostejný!

Milí sousedé!
Milí vy, jimž není osud usedlosti Cibulka lhostejný!
Možná jste si všimli, že naši mírně neuspořádanou existenci na usedlosti vystřídala velmi spořádaná přítomnost vyleštěných hlav zaměstnanců bezpečnostní agentury. Zajímá vás, odkud se noví „obyvatelé“ vzali? Proč jsme pryč a co se v usedlosti událo minulou středu, kdy nás navštívilo 130 policejních těžkooděnců? Proč na dvoře parkovalo vodní dělo a co všechno se potom dělo? Jaký bude po našem vystěhování další osud usedlosti? Dá se Oldřichu Vaníčkovi, jež usedlost vlastní již od roku 1991 věřit, že začne s rekonstrukcí? A co na to Leopold Thun Hohenstein?
Zveme vás na sousedské odpoledne, které se uskuteční v sobotu 16.5. od 16:00, tentokrát ve vynuceném exilu – na prostranství před branou usedlosti.
Na programu: rozloučení (možná jen dočasné?;), výstava fotek a videí z policejního zásahu, diskuze o budoucnosti usedlosti a o tom, zda můžeme při její záchraně spojit síly.

SCHIFFI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.