Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


V pondělí 18.5. se uskuteční aukční prodej vybavení Wakaty.

V pondělí se bude dražit vybavení Wakaty, peníze s sebou!
Doufáme, že si vyberete nějaký hezký kousek, který Vám bude Wakatu připomínat. A nebo máte klub a kousek z Wakaty se přesune k Vám.
Těšíme se na všechny!
A dražit bude Kuba!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.656028374497660.1073741826.173533639413805&type=1&l=745b175456

Aukce bude pravděpodobně pokračovat v pátek, pokud se nevydraží vše. Info po pondělku.


Za každou vydraženou věc bude potřeba zaplatit 50% zálohu oproti pokladnímu dokladu. Všechny věci budou k vyzvednutí 1.6. po předložení dokladu o zaplacení 50ti% a doplacení zbývajících peněz. V případě, že by se daná věc během posledních dní zničila, peníze samozřejmě vrátíme.

4JANE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
4JANE --- 16:32:22 17.5.2015
BICA: na to snad nemá ani cenu reagovat, na takové bludy.
- rekonstrukce již probíhají
- s aukcí si souhlasil, mám screenshot tvého souhlasu
- dostaneš polovinu peněz z prodeje vybavení, podle smlouvy
- řekni nám, prosím tě, jak by to podle tebe mělo proběhnout. Vše rozřízneme napůl a takhle se rozdělíme?
BARE --- 13:11:01 17.5.2015
BICA: Je krásný, jak po 4 nebo 5 letech, co ses ve Wakatě neukázal (pominu-li tvoje návštěvy za účelem krádeží atd.), máš vždy zaručený informace o tom, co se tam odehrává. Situace je taková, že majitelé opravdu již nadále nestojí o provoz jakéhokoliv baru či klubu v tomto domě, jelikož to nezapadá do jejich budoucích plánů. Jana na tvojí nabídku reagovala a nabízela ti více než královský řešení, ty jsi jí ale odmítl. Dalším problémem je to, že majitelé domu se jasně vyjádřili, že po zkušenostech z minulosti s tebou už nikdy žádnou smlouvu neuzavřou. Tak si prosím přestaň vymýšlet a raději svojí energii věnuj tomu, že mi konečně vrátíš moje věci a peníze, který mi dlužíš.
BICA --- 12:18:39 17.5.2015
Wakata končí a nemusela by.. Nabídnul jsem Janě před několika měsíci možnost sepsání dlužného úpisu na dohodlou částku s tím, že splatnost tohoto dluhu bude stejně dlouhá, jako její nesplacený dluh mně od května 2011, od kdy se dožaduju toho, aby ten kdo se rozhodl dál pokračovat v podnikání splatil vklad tomu druhému, v mém případě 500tisíc. Tento papír opravňuje svého majitele dostat se ke svému dluhu nejrychlejší možnou cestou, přes exekuci, takže to není žádná legrace a „pochybnej cár papíru“. Tento návrh byl smeten pod stůl. Takže proto Wakata končí.
Ještě před dvěma měsíci jsem jednal s několika zájemci, některými z vás, ale netušil, že to Jana vymyslela jinak – zbavit se toho za každou cenu, protože majitel neprodlouží nájemní smlouvu. Nevěřim na náhody a pokud se jedná o rekonstrukci baráku, jednání probíhají v rámci měsíců až roků dopředu a vzácná to shoda datumů žeano.. Tímto se omlouvám všem, kdo do komunikace vložili svůj čas, já ho vložil nejvíc, ale bylo to evidentně předem zbytečný.
Situace je taková, že Jana prodává v rámci aukce nejen svůj, ale i můj majetek bez toho, aníž by se mnou udělala dohodu kdy se co bude prodávat a za kolik. Osobně mi to přijde logický, ale už za společného působení ve Wakatě jsem si všimnul jejího přístupu „Wakata je moje“ a čas to pak prokázal. Proto s prodejem svých věcí nemůžu souhlasit.
4JANE --- 16:06:37 13.5.2015
prosím šiřte dál!