Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

17 uživatelů půjde

hledání


Lion Beatz Foundation - Core Edition - Matrix

http://lionbeatzfoundation.org/lbf/index.php?m=members#core_edition_matrix

breakcore / hardcore / gabber / raggacore / jungletek / dubstep / jungle

Na zelený čtvrtek si lidé z LBF řekli, že je potřeba pořádně protřást kosti a vyhnat zbytky zimní nálady a únavy z těla ven a pozvali si na to mistry nejpovolanější. Pražský klubem Matrix se ve čtrvrtek 09.04.2009 prožene vlna breakcoru a hardcoru. Až ze skotského venkova přijede na svou první návštěvu do České republiky uznávaný producent a dj, který si říká BABYSHAKER. Tento chlapík se zaměřuje především na breakcore s prvky ragga, dále pak na dubstep a „spaztastic rave music“. Každopádně ať tak či onak, tenhle chlapík Vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Dalším hostem bude, v ČR již pro mnoho lidí známý a ceněný producent a soundmaster MiKKiM. Představí life performance a svým specifickým zvukem a stylem zahrnujícím techno, jungle, breakz, ska, reggae, dub a punk rozdrtí parket. Samozřejmě nesmíme zapomenout na mistra breakcoru a hardcore z Prahy, pana Yarrdeshe, kteý bude zastupovat CORE-TEX a střihne si něco málo ze své klasické selekce. Co se týče livesetů, tak lineup doplní ještě mladý, nadějný a talentovaný Sherpa z Prosex soundu a Aby toho všeho nebylo málo tak celý line-up uzavřou hoši ze ZERO ROCRERS a UNFORMATED CREW a jejich breakcore/raggacore selekce.


Babyshaker/UK/
Meganeural Records / LoveLove
http://www.myspace.com/babyshakerproject
Jungle/Breakcore/Dubstep

Babyshaker je producent ze skotského venkova. Protože kromě náhodného přejíždění králíků ve svém autě toho neměl moc na práci, začal v roce 2004 produkovat. Jeho hudba zahrnuje vše od nejhlubšího dubstepu, přes raging side of jungle, které se moc často neslyší, až po některé z nejtvrdších breakcorovvých zvuků vůbec. V Babyshakerových živých vystoupeních se objevují uhlazené mixy původních materiálů, hodně FX manipulací s pomocí domácích reaktor algorithms a dokonce ještě víc eardrum abuse a fullon improvizovaných mashups - všechno se hodí. Babyshaker s úspěchem účinkuje už spoustu let, vystupoval po celé Evropě i mimo ni a na pódiu se objevil s osobnostmi jako Shitmat, Assassin, Hoonboy, Acrnym, Eboly, Xanopticon, Bong Ra, Pisstank, FFF nebo Duran Duran Duran. V roce 2008 s Hoonboyem založili meganeural records, label vydávající dubstep, jungle, breakcore a všechny "rave tastic non-genres". Babyshakerova show jsou určitě zážitek jak pro uši, tak pro oči.


Mikkim/CZ/
Offbeat division / IO lab records
http://www.myspace.com/mikkim1
Techno/Jungle/Breakz vs. Ska/Ragage/Dub & Punk

Nechte se unést Mikkimovým světem, světem kde se beaty techna, drum&bassu a breakbeatu mísí s neobvyklými a hypnotckými rytmy ska, reggae, psychadelickým dubem a divokým punkem. V jeho skladbách užívá mnoho z jeho oblíbené hudby, kterou přetváří, deformuje a různě zase skládá s pomocí jeho mašin a počítače. V jeho livestech a studiových počinech můžete zaslechnout velice známé fragmenty, bassové linky, vocály a mnoho dalšího z kapel jako: Clash, Madness, the Specials, Renegade Soundwave, Dreadzone, Dead Kennedys a mnoho dalších.
Jeho liveset může zahrnovat mnoho druhů různých stylů. Záleží na tom, o jaký typ akce se jedná. Nejradši však má, když může zahrát průřez všemi. Začne dubem, potom přejde na breakbeat, přes jungle a drum&bass a vrcholu dosahuje skladbamy v techno rytmech. V takovém livesetu můžete slyšet to, čemu Mikkim říká „skatek“ - techno specifickým způsobem smíšené se ska.
Dále také spolupracuje s pražským clubem Cross, kde dělá zvukaře a také je tam schováno jeho studio. Nesmíme opomenout, že hraje také jako kytarista ve ska punkové kapele JET 8. Na svém kontě má i dva vinyly:
1) EP Magmix (únor 2007)
2) EP OFFBEATEK (prosinec 2008)


Yarrdesh/CZ/
http://core-tex.org
NoizeCore/Láskyplné vyhlazování/Freejazz
http://orbitalbombardment.org

Popis Yarrdeshe by byl plný slov jako avantgardní, dodekafonní, extremní či neuprosný a podobne blaboly, slov, při kterych se lidem otevirá kapsa v kudle z jejich naduživaní. lec tezko jinak popsat - a za to se yarrdesh omlouva - masu depresivni atonalni vazne hudby, lemovanou disonantnim pianem, prelevajici se do svistejicicho kornoutku noisu s popcornem emoci. na tuto hroudu do posledni noty autorskeho psychedelickeho zvuku je neustale utoceno pres dvojite koleno prelamanym breakcorem a kulometnymi explozemi hrubeho speedcoru, zachazejicim az v novometalovou protacejici se rytmiku, u ktere tezko postrehnout zacatek a konec taktu. pro nekoho matematicky industrial, pro druhe freejazzove virblove hody&groovy ci deathmetal, ovsem chvalasatanovi brylicky a akademicno tohoto do zeme zadupava casto vyskakujici rarasek bujareho punkoveho veseli, rovneho hardkoru a dechovkovych vyletu za podstatou tralalaku. hrozici jaroslav mensik na acidu!


Sherpa/CZ/
Prosex sound system
http://www.myspace.com/sherpik
Happytek/Hardtek/Hardcore


Zero Rockers/CZ/
http://zerosound.org

Zero se začalo formovat někdy na konci roku 06 a to spojením Eco Mafie, Z.M.E-tekk a Riddim Korps sound systémů. Postupem času se různí lidé přidávali a také odcházeli a za necélé 3 roky fungování zbyl z původní sestavy Crap, Jahrider, Strawberry a Ki-Wi pouze Jahrider. Za tak relativně krátkou dobu se to může zdát i poměrně divné, avšak intenzita a nasazení s jakou se lidi v zeru vrhali do dobrodružství byla v konečném důsledku až zničují. Za tu dobu se objevili na více jak 200 akcích. Z nichž většinu sami organizovali. A nebyly to akce ledajaké. Však se podívejte do archivu, stojí to za to. Určitě se sluší vyjmenovat všechny členy, kteří se na chodu zera v minulosti podíleli aby pak předali štafetu mladším. Začnu těmi, co v zeru už nejsou, ale kteří byli jeho nedílnou součástí. Strawberry, Ki-Wi, kutil Aladin, badabomb Kazpa, slibotechna Flowtek a krabator Crap. Všem těm patří velké díky, všem patří i naše vzpomínky a také velký big up za to, co pro sebe, nás a hlavně lidi na vysočině udělali. Bez nich by zero nikdy nebylo Zerem, tak jak ho známe dnes. Ale dost melancholie, je čas napsat něco o současnosti. Píše se rok 09 a z původní sestavy zbyl v zeru pouze matador Jahrider, kterého v jeho životní cestě doprovází jeho polský bratr Vargas, který se k zeru přidal asi po roce jeho fungování. Společne s touto krví koluje momentálně v žilách Zera krev nová, mladá a nadějná. Tou krví jsou Kryshot, Alofog a Agressor. Younguns ze Šakalova. S nimi se nastartovala nová éra soundu, éra která čerpá ze zkušeností a toho co Zero zanechalo k tvarování. Doufejme že tato éra bude stejně zábavná, radostná a poučná , jako byla ta před ní. Svět je zlej, originalitě pšenka nekvete, ale zero bude vždy inovativní a inspirující, to se nikdy nezmění. Tenhle odkaz tu budem zanechával stále a nikdy z téhle cesty nesejdeme.


Unformated/CZ/
http://www.myspace.com/unformatedcrew
Unformated crew je banda z vysociny. Jeji styl neni lehko popsatelny ale v posledni dobe je to predevsim dubstep, breakcore a hardcore.STRAWBERRY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RINOOOW --- 13:04:08 9.4.2009
asi joo kdyz jsou ty prazdniny (:
FRIT0L --- 16:32:34 30.3.2009
dík, ale dorazím až na fat ball...
BOYLER --- 9:47:32 30.3.2009
dikes za pozvani...uvidime;)
MOTYLEK_K --- 11:51:04 29.3.2009
Díky za pozvani.Este uvidim...Abych,ale nezapomnela,tak se pro jistotu zaskrtnu ;)