Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


The aim of this meeting is to connect Prague VJs so that they can share each others projects, supporting the creation of a free network.

Cílem této schůzky je zapojit pražské VJeové tak, aby měli možnost a prostor, kde sdílet vlastní tvorbu a tím vytvořit nezávislou síť.
Během mítingu budete mít možnost volně mluvit o vašich projektech, nebo prezentovat cokoliv se VJejského světa týká.
K dispozici bude projektor a vemte si klidne vaše hračky sebou, budete mit k dispozici prostor kde experimentovat, prostor, který nám laskavě poskytne Punctum.
Všichni jsou vítáni, těšíme se na vás!

══════════════════════════════════

The aim of this meeting is to connect Prague VJs so that they can share each others projects, supporting the creation of a free network.
During the meetings will be possible to freely talk and present anything concerning the VJing and Visual Performances world. You will have a projector at your disposal and you can bring any toy you want, you can come experiment freely in the space that is kindly provided by Punctum.
Looking forward to seeing you next month!

KINA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KINA --- 10:29:34 10.6.2015
Talks about Live Cinema & Live Visuals at Prague VJ miting
https://www.youtube.com/playlist?list=PLOiN8_KrzhsDbmGagvhPcOqrQzDQDG4gg
KINA --- 18:19:32 2.6.2015
ctvrtek se blizi a jelikoz bychom chteli aby sraz prinesl i nejakou tu debatu, v 20:30 Elina Osipova bude prezentovat svuj vlastni vyzkum s nazvem "Understanding Live Cinema" a v 21h se bude zas mluvit o "Zive Obrazy VJingu"- reserse, kterou zpracovala Vida z kolektivu KinocirKus

Pokud jeste nekdo bude taky chtit mluvit na presnym case, napiste SZ >>> kazdopadne kazdy bude mit moznost brat slovo kdykoliv :)
Hudebne bude nas doprovodit domaci Tono - zakladetel Punctu, tesime se!