Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://lionbeatzfoundation.org/lbf/index.php?m=members#core_edition_faval

breakcore / hardcore / gabber / raggacore / jungletek / dubstep / breakbeat / raggajungle / oldschooljungle / ragga

Na druhý dubnový víkend si lidé z LBF řekli, že je potřeba pořádně protřást kosti a vyhnat zbytky zimní nálady a únavy z těla ven a pozvali si na to mistry nejpovolanější. Brněnský klub Faval zažije v pátek 10.04.09 něco, co to té doby mockrát nezažil. Breakcore v té nejčistší podobě. Až ze skotského venkova přijede na svou první návštěvu do České republiky uznávaný producent a dj který si říká BABYSHAKER. Tento chlapík se zaměřuje především na breakcore s prvky ragga, dále pak na dubstep a „spaztastic rave music “. Každopádně ať tak či onak, tenhle chlapík Vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Dalším hostem bude, v ČR již pro mnoho lidí známý producent a soundmaster MiKKiM z Prahy. Představí life performance a svým specifickým zvukem a stylem zahrnujícím techno, jungle, breakz, ska, reggae, dub a punk rozdrtí brněnský parket. Samozřejmě nesmíme zapomenout na mistra hardteku a happyteku z Francie. Do Brna již poněkolikáté dorazí i oblíbený producent MAT WEASEL BUSTERS z Le Diable Au Corps a Tekkite rec. Další zajímavou postavou téhle noci bude dj RAiDEN z USA, který se ukáže ve specialním hardcore/gabber setu a který zde bude representovat Czech Gabber Force. Krýt záda mu bude jeho parťák a kámoš ze stejné crew dj NEUF. Aby toho všeho nebylo málo tak celý line-up uzavřou hoši ze ZERO ROCRERS a UNFORMATED CREW.

Akce proběhne na 2 stageích .
LBF main stage – breakcore / hardcore / hardtek / gabber / raggacore / jungletek
Unformated second stage – dubstep / breakbeat / raggajungle / oldschooljungle / ragga

Na obouch bude velmi kvalitní zvuk i světla, nebude chybět VJ performance a dekoračky. Co se jednotlivých hudebních stylů týče, tak samotní umělci budou povětšinou pendlovat mezi oběma stagemi, takže si své oblíbence budete moci povětšině vychutnat ve vícero polohách.
Celá tahle paráda Vás vyjde na necelou stovku, ale musíte to stihnout do 21h, kdo přijde déle, má to pak za 120czk. Proto neváhejte a doražte na Faval, co nejdříve, bude to stát za to hned od začátku.


Babyshaker/UK/
Meganeural Records / LoveLove
http://www.myspace.com/babyshakerproject
Jungle/Breakcore/Dubstep

Babyshaker je producent ze skotského venkova. Protože kromě náhodného přejíždění králíků ve svém autě toho neměl moc na práci, začal v roce 2004 produkovat. Jeho hudba zahrnuje vše od nejhlubšího dubstepu, přes raging side of jungle, které se moc často neslyší, až po některé z nejtvrdších breakcorovvých zvuků vůbec. V Babyshakerových živých vystoupeních se objevují uhlazené mixy původních materiálů, hodně FX manipulací s pomocí domácích reaktor algorithms a dokonce ještě víc eardrum abuse a fullon improvizovaných mashups - všechno se hodí. Babyshaker s úspěchem účinkuje už spoustu let, vystupoval po celé Evropě i mimo ni a na pódiu se objevil s osobnostmi jako Shitmat, Assassin, Hoonboy, Acrnym, Eboly, Xanopticon, Bong Ra, Pisstank, FFF nebo Duran Duran Duran. V roce 2008 s Hoonboyem založili meganeural records, label vydávající dubstep, jungle, breakcore a všechny "rave tastic non-genres". Babyshakerova show jsou určitě zážitek jak pro uši, tak pro oči.


Mikkim/CZ/
Offbeat division / IO lab records
http://www.myspace.com/mikkim1
Techno/Jungle/Breakz vs. Ska/Ragage/Dub & Punk

Nechte se unést Mikkimovým světem, světem kde se beaty techna, drum&bassu a breakbeatu mísí s neobvyklými a hypnotckými rytmy ska, reggae, psychadelickým dubem a divokým punkem. V jeho skladbách užívá mnoho z jeho oblíbené hudby, kterou přetváří, deformuje a různě zase skládá s pomocí jeho mašin a počítače. V jeho livestech a studiových počinech můžete zaslechnout velice známé fragmenty, bassové linky, vocály a mnoho dalšího z kapel jako: Clash, Madness, the Specials, Renegade Soundwave, Dreadzone, Dead Kennedys a mnoho dalších.
Jeho liveset může zahrnovat mnoho druhů různých stylů. Záleží na tom, o jaký typ akce se jedná. Nejradši však má, když může zahrát průřez všemi. Začne dubem, potom přejde na breakbeat, přes jungle a drum&bass a vrcholu dosahuje skladbamy v techno rytmech. V takovém livesetu můžete slyšet to, čemu Mikkim říká „skatek“ - techno specifickým způsobem smíšené se ska.
Dále také spolupracuje s pražským clubem Cross, kde dělá zvukaře a také je tam schováno jeho studio. Nesmíme opomenout, že hraje také jako kytarista ve ska punkové kapele JET 8. Na svém kontě má i dva vinyly:
1) EP Magmix (únor 2007)
2) EP OFFBEATEK (prosinec 2008)


Mat Weasel Busters/FR/
LDAC/Humungus/Tekita/W.A.R.
http://www.myspace.com/weaselbusters
Tekno/Hardtek/Hardcore


Raiden/USA/
Czech Gabber Force
http://www.myspace.com/djraiden
Gabber/Hardcore


Neuf/CZ/
Czech Gabber Force
http://www.myspace.com/ingoma
Gabber/Hardcore


Zero Rockers/CZ/
http://zerosound.org

Zero se začalo formovat někdy na konci roku 06 a to spojením Eco Mafie, Z.M.E-tekk a Riddim Korps sound systémů. Postupem času se různí lidé přidávali a také odcházeli a za necélé 3 roky fungování zbyl z původní sestavy Crap, Jahrider, Strawberry a Ki-Wi pouze Jahrider. Za tak relativně krátkou dobu se to může zdát i poměrně divné, avšak intenzita a nasazení s jakou se lidi v zeru vrhali do dobrodružství byla v konečném důsledku až zničují. Za tu dobu se objevili na více jak 200 akcích. Z nichž většinu sami organizovali. A nebyly to akce ledajaké. Však se podívejte do archivu, stojí to za to. Určitě se sluší vyjmenovat všechny členy, kteří se na chodu zera v minulosti podíleli aby pak předali štafetu mladším. Začnu těmi, co v zeru už nejsou, ale kteří byli jeho nedílnou součástí. Strawberry, Ki-Wi, kutil Aladin, badabomb Kazpa, slibotechna Flowtek a krabator Crap. Všem těm patří velké díky, všem patří i naše vzpomínky a také velký big up za to, co pro sebe, nás a hlavně lidi na vysočině udělali. Bez nich by zero nikdy nebylo Zerem, tak jak ho známe dnes. Ale dost melancholie, je čas napsat něco o současnosti. Píše se rok 09 a z původní sestavy zbyl v zeru pouze matador Jahrider, kterého v jeho životní cestě doprovází jeho polský bratr Vargas, který se k zeru přidal asi po roce jeho fungování. Společne s touto krví koluje momentálně v žilách Zera krev nová, mladá a nadějná. Tou krví jsou Kryshot, Alofog a Agressor. Younguns ze Šakalova. S nimi se nastartovala nová éra soundu, éra která čerpá ze zkušeností a toho co Zero zanechalo k tvarování. Doufejme že tato éra bude stejně zábavná, radostná a poučná , jako byla ta před ní. Svět je zlej, originalitě pšenka nekvete, ale zero bude vždy inovativní a inspirující, to se nikdy nezmění. Tenhle odkaz tu budem zanechával stále a nikdy z téhle cesty nesejdeme.


Unformated/CZ/
http://www.myspace.com/unformatedcrew
Unformated crew je banda z vysociny. Jeji styl neni lehko popsatelny ale v posledni dobe je to predevsim dubstep, breakcore a hardcore.STRAWBERRY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.