Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


Loic DeNiro & Dasha Fyah (Fyah Sound) & DJka Satiwa (Prag:Matics Crew)

Přijďte se nabít dávkou nedělní dubové pozitivní vibrace pod taktovkou česko-francouzských Fyah Sound a jejich vinylové selekce.
Jako host zahraje DJka Satiwa (Prag:matics Crew)

*vstup zdarma*


Fyah Sound
https://www.facebook.com/pages/DJ-Dasha-Fyah-Fyah-Sound/
https://soundcloud.com/dj-dasha-fyah


Toto propojení českých a francouzských dubových sil, které tvoří Loic DeNiro /FR/ a Dasha Fyah /CZ/, vzniklo v roce 2006 v Londýně a svoji existenci Fyah Sound vpodstatě zahájili rezidencí ve známém brixtonském klubu Hootananny, kde zahráli mj. jako support při koncertech Michaela Propheta, Macka B, Earla 16 a dalších. V tomto klubu také Fyah Sound v roce 2011 uspořádali londýnskou premiéru a release party českého dubového labelu United Forces Of Dub.
Kromě Hootananny si Fyah Sound během svého působení v Londýně zahráli ve také ve Vibe Baru, Brixton Jammu (jako support legendárním Twinkle Brothers) nebo Brixton Telegraphu a po svém boku pravidelně uvítávali hostující MCs. Spolu s nimi pravidelně vystupovali El Fata, MC Oli, občas také Brian Bless nebo Rueben Mystic.
Nyní, se základnou v České Republice, Fyah Sound stále pokračuje ve své dubové zálibě a činnosti, a svou vinylovou selekci rotuje v pražském Crossu, na pravidelných večírcích v rámci Sunday Dubwise v Paláci Akropolis a na jiných místech v Praze i po Republice.
Každý ze členů Fyah Soundu se věnuje také vlastním hudebním aktivitám, Loic DeNiro působí i na poli funku a urban beats a jako tvůrce vynikajících videí z dubových večírků (King Lo Productions) a Dasha Fyah se nadále věnuje rezidenci v londýnské Hootananny, svému pravidelnému pořadu na mezinárodním Dub Force Radio (který streamuje také české Radio Rastafari), spolupráci s pražským klubem Cross a hraní po České Republice a v zahraničí.
Fyah Sound jsou ve své selekci věrni hutné basové lince, důrazu na sdělení a pozitivní vibraci a svůj hudební výběr utvářejí (převážně) z vinylu.


Satiwa (Prag:matics Crew)
https://www.facebook.com/prg.matics/
https://soundcloud.com/pragmatics


Prag:Matics Crew vznikla v polovině roku 2013 a a tvoří ji DJs, Selectas a MCs PapaRasty, Satiwa, Sensei, Selecta Levelion, Smarty, Svat a S-BisH, pocházející z různých koutů ČR a Francie, ovšem nyní se základnou v Praze.
Cílem Prag:Matics Crew je přinášet starý i aktuální sound, avšak stále se držet reggae kořenů, které prostupují celou jejich selekcí, ať se jedná kterýkoliv hudební žánr.

DASHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MIRAMIRA2 --- 17:43:37 4.5.2015
DASHA: Multipaleček.
DASHA --- 14:38:33 4.5.2015
Digid - Crucial Stepper (RAW)
https://www.youtube.com/watch?v=_0VEnp8eh8Q
DASHA --- 14:37:10 4.5.2015
Bylo to BAJECNY!! =D

Velkej respekt Loicovi DeNiro za fajnovou selekci a Satiwe za bajecnej set a doplnovacku b2b az do konce =D ..jsme jedne krve, ty a ja =)
A spolupachatelum ranni zahradni afterparty take velky dik =D

Energeticky nabito az do Akrace 17.5. =)

Neobeslo by se bez nasi male hymny..
(o tu se vzdycky "perem", tak jsme si ji ted daly b2b)

Digid feat Junior Dread - Guide Us Through The Storm
https://www.youtube.com/watch?v=8MOPA36RhN8
MIRAMIRA2 --- 9:51:17 4.5.2015
DASHA: Děvčata a chlapče, díky za večírek !
DASHA --- 13:14:22 3.5.2015
Uz dnes sraz hlav dubovych v Crossu!

line-up (cca)
20.00 - 22.00 Fyah Sound
22.00 - 23.30 Satiwa
23.30 - ??.?? freestyle =) (aka videla bych to na nejake to b2b)
DASHA --- 23:30:10 29.4.2015
Nejaka ta selekce*
Dub mixtape - 'Peaceful Protest' mixtape by Dasha Fyah
https://www.youtube.com/watch?v=NzxtD3tBb4s