Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Rádi bychom vás pozvali na kurz "Tantra a jóga", který se uskuteční v sobotu 9.5.2015 od 13 do 19 hod. v naší pohodlné tělocvičně v centru Prahy.

Cílem tohoto kurzu je předat vám ucelený přehled o Tantře a józe, o metodách kultivace energie Šiva a Šakti, o pravoruké a levoruké Tantře, o zdravém životním stylu, vyladění vztahu mezi ženou a mužem a jógovém a tantrickém cvičení.

Tento kurz není kontaktní, tj. nebudou na něm prováděny tantrické masáže ani jiné kontaktní techniky, takže nemusíte mít žádné obavy. Je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Je koncipován jako vhodný úvod do této problematiky pro ty, kteří se jí zatím příliš nezabývali.

Vzhledem k tomu, že musíme zaplatit pronájem tělocvičny, bude vybírán příspěvek na náklady. Ten byl stanoven na 700 Kč na účastníka, ale pro lidi, kteří se napíšou na tuto událost tady na Nyxu, byla dohodnuta sleva 200 Kč, tj. cena pro vás bude 500 Kč. V této ceně jsou zahrnuté také tištěné materiály, které dostanou všichni účastníci.

S sebou si vezměte jogamatku, karimatku nebo deku, propisku na psaní poznámek a svačinu.

Témata budou tato:
1) Úvod do tantry a jógy a z čeho vychází (buddhismus, hinduismus)
2) Základy práce s energiemi, metody kultivace energie Šiva a Šakti
3) Zdravý pohyb:
Ranní cvičební sestava
Večerní sestava
Pozdrav Slunci
Pozdrav Měsíci
Pozdrav Khatu
4) Zdravé stravování (co jíst a čeho se vyvarovat, pitný režim, energie jídla)
5) Zdravý odpočinek (metody relaxace a meditace, pranajáma)
Otázky a odpovědi

Každý účastník kurzu dostane nakopírované cvičební sestavy, abyste mohli potom cvičit doma. Kurz povede Alef Pražský, učitel jógy a buddhistický spisovatel, který vede kurzy jógy a tantry 4 roky jak v ČR, tak v Thajsku.

Takže neváhejte a napište se na tuto událost, počet účastníků je omezen a místo v kurzu si zajistíte jenom tak, že se na něj napíšete ještě dnes. Sraz účastníků kurzu oznámíme všem co se napíší na tuto událost v poště. Můžete na ní také pozvat své přátele stisknutím tlačítka nahoře!

Budeme se na vás těšit! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.