Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Největší festival nepočítačových her v ČR: Deskové a karetní hry, RPG, larpy, akční hry, wargaming, pohybové aktivity, skvělí účastníci

Video pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=fPs0hmLJlV0

GameCon je největší festival nepočítačových her v ČR. Letošní 21. ročník nese podtitul Hobit: Cesta tam a zase zpátky. Můžete se těšit na stovky her: Deskové a karetní hry, RPG, larpy, akční hry, wargaming, mistrovství světa v Dračím doupěti, pohybové workshopy a v neposlední řadě skvělé účastníky a zážitky, které ve vás přetrvají minimálně do dalšího roku.

Jsme otevření novým hrám, myšlenkám a především pak novým hráčům - vítáme všechny účastníky mezi 6 a 66 lety, náruživé i příležitostné hráče - i ty, kteří si hry na GameCon vyzkouší poprvé. Naši vypravěči vám vždy danou hru vysvětlí dopředu, abyste do víru zábavy vpluli bez sebemenších obav a nástrah.

Na všech hrách na GameConu je třeba zapojit své tělo, mozek či obojí. Nemáme rádi pasivitu, naopak milujeme aktivní život a stejné účastníky rádi potkáváme i na festivalu - usměvavé, optimistické, hravé. Nakonec, právě kvůli nim festival děláme.

Nejlepší představu o tom, jak festival probíhá, získáte z videa výše.

SIRIEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.