Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Mobivečer antikapitalistického bloku na demonstraci proti TTIP


V současné době probíhají za zavřenými dveřmi jednání mezi vládou USA a představiteli EU o návrhu smlouvy o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP). Tato smlouva ale není jen jednou z řady běžných mezinárodních obchodních smluv, ale především významným vykročením do nové etapy ve vývoji kapitalismu s dalekosáhlými negativními dopady na většinu sfér každodenního života nás všech. Již několik měsíců se euroamerická veřejnost mobilizuje do boje proti jejímu přijetí, u naší veřejnosti včetně té aktivistické naneštěstí panuje jen velmi malá informovanost o významu a možných dopadech přijetí smlouvy, jež je umocněna jednostranně zaměřeným zpravodajstvím médií. Jedním ze smyslů demonstrace proti TTIP 18. dubna je proto přitáhnout k tomuto tématu pozornost i u nás a propojit náš protest se stovkami dalších demonstrací, které se toho dne odehrají po celé Evropě i v USA.

Co je to TTIP a jaký dopad by na nás mělo přijetí smlouvy o Transatlantickém obchodním a investičním partnerství, jak se dá proti přijetí smlouvy bojovat, proč jsme se rozhodli na demonstraci vytvořit vlastní „antikapitalistický, antiautoritářský blok“, jak se i vy můžete zapojit přímo do protestů v ČR? Odpověď na tyto a mnohé další otázky se budete moci dozvědět na mobilizačním a informačním večeru, který pro vás v prostorách autonomního sociálního centra Klinika na 11. dubna připravila Anarchistická federace (AF) a Iniciativa Ne Rasismu! (INR). Začínáme přesně v 17.30.

Událost antikapitalistického bloku na nyxu

Další info na http://nerasismu.cz/na-e-l-nky/na-e-l-nky/zastavit-ttip-nesta-v-zva-k-vytvo-en-antikapitalistick-ho-bloku-na-demonstraci

NERASISMU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.