Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


První startovní DUNA je tu! Svezte se na vlně. dark,techno,minimal,acid,experimental Anna Myschkin Dash Segment feat. Citty Synaptik &Primal Rit

Úplně první startovní DUNA je tu! Svezeme se na duně spolu s Dash, Segmentem, kterého doplní mladý však již zkušený Citty. A jako support našim hostům se Vám představí Anna Myschkin a Synaptik. Pro informaci o místě konání pište na email concept.duna@gmail.com.

Vizuální projekce budou intenzivní, tak slibuje Primal Ritual. Více a další updates zde:
https://www.facebook.com/events/1378022629188348/
---->

První startovní DUNA je tu! Svezte se na vlně.
<dark>techno<minimal>acid<experimental>

<Jízdní řád>
Anna Myschkin
Dash
Segment feat. Citty
Synaptik

Intenzivní videoprojekce obstará Primal Ritual.

pro místo konání piště na concept.duna@gmail.com
vstupné: na místě 100,- < 00:00 > 150,-

---> Dash
Mladá talentovaná DJka, která začala roztáčet gramofony před pěti lety a stihla si již od té doby vybudovat na české a zejména pražské scéně solidní jméno. Baví ji současné techno, IDM a různé odrůdy experimentální elektronické hudby. Její sety jsou citlivě poskládané a celkově potemnělou industriální náladu často prořezávají acidové synťáky a oživují minimalové skočné rytmy. K poslechu doporučujeme její podcastový set pro petrohradský projekt Technopoetry.
https://soundcloud.com/dash-3

---> Citty
Pražský projekt zabývající se moderním hypnotickým technem a zvláště modulární syntézou. Muzice se věnuje již přes 10 let, ale s technem vyrazil ven až loňskou zimu. Pri vystoupeni hraje pouze z elektronických nastrojů. Dále na produkci spolupracuje s berlínským producentem The Variable man a občas doplňuje živou složkou sety Segmenta. Pokud rádi acid, tak Citty bude rozhodně váš cup of tea. Je to temný a špinavý jako město. Let's try! Whatever!
https://soundcloud.com/citty-2

---> SEGMENT (Streela J)
Před několika lety zcela propadl kouzlu digitálních technologií, které mu dle jeho názoru umožňují mnohem širší realizaci na poli djingu. Výhodu digitální techniky vidí v tom, že člověk není ničím omezen. Jeho poslední sety nesou jasnej punc koncepčního techna s příběhem a vývojem. V roce 2011 Segment založil party koncept Come in, s kterým objel téměř celou ČR. V poslední době se Segment představil i na parties na Slovensku a v Berlíně. K poslechu rozhodně doporučujeme jeho set 15DREAMS.
https://soundcloud.com/vladim-r-p-ta

---> Josef Synaptik
Hudební eklektik a nadšený sběratel vinylů, který se pohybuje od ambientu a filmových atmosfér, přes veselejší deep house a nu-disco až k hutnému technu. Djingem se zabývá od roku 2010. Stojí za dramaturgiií úterních nocí SPIN v pražském klubu Chapeau Rouge a pro známé a kamarády organizuje letní mikrofesťák Cesta z města v Kytlicích u rybníka. V jeho setech můžete počítat s pečlivým výběrem tracků i citem pro aktuální atmosféru. Doporučujeme jeho set pro pořad Drop Out | Radio Wave
https://soundcloud.com/synaptik80

---> Anna Myschkin
Na české scéně relativně nová, ale rychle se rozvíjející DJka s hudebními kořeny ve zpěvu, skladbě a působení v několika kapelách a projektech. Spojujícími prvky jejich setů je koncepčnost a velký důraz na výběr skladeb. Poslední dobou do setů zařazuje i skladby s více elektronickým až acidovým zvukem, chytlavými vokály a lehce výstřední rytmikou. Nedávno jsme ji mohli vidět například v pražském Chapeau Rouge a Neone, brněnském Kabinetu múz nebo v klubu Experiment v Liberci. I ona již překročila hranice České republiky směrem do Německa. K poslechu doporučujeme záznam jejího vystoupení pro East Division v Brně.
https://soundcloud.com/anna-myschkin

---> Primal Ritual
aka Grey Goo aka Ondřej Ševčík. Český progresivní video umělec a motion picture profesionál. Vystudoval fakultu Experimentální animace na FAMU. Podílel se např. na projekcích pro kapelu Tata bojs, dále pro Berg Orchestra, rádio Wave, pro výstavu Petra Nikla nebo pro Cinema Royal. Dlouhodobě spolupracuje s s vizuálním studiem Lunchmeat.
www.primalritual.com

ANAKVER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.