Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Culture Move zaostří tentokrát na polskou kapelu ŜANĜO. Spodní stage bude okupovat tech house - Marcel Endrys a dj BRADY

Sango


ŜANĜO
ŜANĜO, kapela z polské Wroclawi, vznikla v roce 2011 a ve své originální tvorbě kombinuje prvky a nástroje světové world music se slovanskými a rodinnými tradičními postupy a instrumenty a novými digitálními technologiemi.
Členové tohoto uskupení následují učení  duchovních i hudebních mistrů ze všech kontinentů světa a ve svém směřování zmiňují mj. velký vliv polského filosofa Ludwika Zamenhofa, proto také jejich zpěvy uslyšíte v jazyce Esperanto, který tento vědec vytvořil.
Kapela  u svého jména uvádí podnázev „Zmiana Wibracji Ziemi” ( “Změna zemských vibrací”), jelikož ŜANĜO věří, že hudbou a tancem lze zvrátit naše “zemské neduhy” a vrátit na planetu mír a lásku.
V červnu roku 2014, při příležitosti počátků věku Vodnáře, vydala kapela ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi album se stejnojmenným názvem, na kterém v esperantu hostují  např. Maciej Balcar (DŻEM), portugalský zpěvák  João de Sousa nebo polská umělkyně Natasza Sołtanowicz.
Píseň „DE LA IMAGO” z alba se po celý měsíc po svém vydání držela na prvních příčkách polského rádia RDC a kapela od té doby cestuje po světových klubech a festivalech, kde toto album a svou tvorbu celkově představuje širokému publiku.
K hudbě neoddělitelně patří také pohyb a tanec a tak kapela při svých vystoupeních spolupracuje s místní taneční formací „Foliba”, která se věnuje západoafrickým tancům a doplňuje tak mozaiku pořádného živého vibračního zážitku.
 
Sango2

 
 
Dále zahrají:

Romario
https://www.facebook.com/romario.dj

Joe Harper
https://www.facebook.com/joe.harper

Dudu Morais
https://www.facebook.com/dudu.morais

RabbitSpodní stage -  tech house

Marcel Endrys a dj BRADY pro vás připravili speciální sety.V kavárně od 19h UFOSS - "Bolívie – boj o vodu v Cachabambě v r. 2000"


 

CROSS_CLUB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CROSS_CLUB --- 14:57:26 3.4.2015
ŜANĜO - Festo De La Suno (live at DRUM FEST 2014 official DVD)
https://www.youtube.com/watch?v=bEFNHNrPMd4
CROSS_CLUB --- 14:56:58 3.4.2015
ŜANĜO - Grandega Ŝanĝo (official video)
https://www.youtube.com/watch?v=CK5MGTV8oJY
CROSS_CLUB --- 14:56:28 3.4.2015
ŜANĜO - ŜANĜO DE LA IMAGO (official video)
https://www.youtube.com/watch?v=0Bv6xESfP0E