Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

27 uživatelů půjde

hledání


Rope spirit 2 je dalším kolem úspěšné akce z dílny tetovacího studia Hell a jejich Shibari týmu.
Představí vám trio riggerů Bugtchera, Ednu, Barkase

Pro velký úspěch vám organizační tým Hellu v čele s Ednou připravil již druhý Rope Spirit- večer věnovaný japonské bondáži. I tentokrát se můžete těšit na tři dvojice performerů, které vám dovolí nahlédnout do srdcí a seznámit se s jejich duchem vázání. Uvidíte půvab odhalených slečen, láskyplné objetí provazem, uslyšíte sténání bolestí i vzrušením a poprvé v České Republice uvidíte dynamiku ranboo-velmi osobitého stylu vázání- přímo v podání jeho autora. Poslední show ale večer zdaleka nekončí, pro aktivní nadšence vázání bude připravena play arena se závěsnými body a provazy k zapůjčení. Performeři zůstanou na místě a budou připraveni si s vámi popovídat, poradit nebo probrat vázání.
Pro více informací o akci navštivte web www.ropespirit.cz , kde budou postupně zveřejňovány akutality.

Večer otevře Bugtcher s modelkou Denise Schmied. Bugtcher patří mezi mediálně známé performery a jeho specializací je hook suspension, play piercing a podobně laděné hrátky, ale zejména ti citlivější návštěvníci Rope Spiritu se nemusejí bát, tento večer nám ukáže svou něžnější stránku. Můžeme se těšit na vystoupení, kdy každým centimetrem juty prostupuje dominance, ale kde se rigger nechá vést intuicí. Jeho show bude dialogem mezi mužským a ženským elementem, bez násilí, ale s pádnými argumenty přenesenými především provazem. Bugtcher se nesoustředí na komplikované závěsy s krkolomnými změnami poloh, váže figury, které divák snadno mylně definuje jako snadné, ale váže je s velkým důrazem na převahu, kterou ve vztahu k modelce má.

Druhou dvojici performerek netřeba dlouho představovat, jedná se o známou Ednu a Aneu Capaken. Dvě nenápadné dívky, které můžete potkat na většině českých shibari akcí, vystupují pravidelně a často a můžete je vidět na show konaných pod záštitou shibari.cz a hell.cz. Edna je známá svým osobitým stylem vázání, kde kombinuje striktní mučení provazem s nadsázkou i humorem a Anea sklízí obdiv nejen pro svoje půvaby, ale především pro svou statečnost. Pro Rope Spirit si připravily o něco temnější představení, než mívají zvykem, a diváci uvidí, co se může stát děvčátkům, která se toulají sama po nocích opuštěnými ulicemi.

Rope Spirit vyvrcholí vystoupením rakouského riggera Barkase a jeho zámořské partnerky Tall Tall. Barkas do České Republiky zavítá vůbec poprvé a není jednoduché ho několika větami představit, jeho shibari aktivity jsou rozsáhlé a věnuje se mnoha směrům. Je nejen remomovaným riggerem, ale také učitelem a jeho Shibari Dojo Vienna je jedním ze čtyř míst na světě, které dostalo licenci pro výuku Osada Ryu, tradičního japonského vázání. Sám Barkas se ale nenechává svazovat konvencemi a v jeho způsobu práce s provazem sice nalezneme mnoho tradičních prvků, ale nebojí se je kombinovat s prvky z bojových umění. V uplynulých letech vyvinul vlastní a značně osobitý styl svazování, jeho učitel Osada Steve tento styl nazval Ranboo. Tento směr vyniká dynamikou, rychlostí, tou
správnou vzdáleností ve správnou dobu a jak Barkas sám říká, špetkou násilí.Ovšem i přes rychlost a vzálenost, které se při vázání často mění, je Barkas plně soustředěný na svou partnerku Tall Tall a ani ona neztrácí kontakt s riggerem. Návštěvníci Rope Spiritu se mohou těšit na velmi intenzivní zažitek!
Jestli vás Barkas zaujal, můžete si přečíst rozhovor, který Edně poskytl: http://www.ednakinbaku.com/rozhovory/vidensky-rigger-georg-barkas/

S poslední show ale večer zdaleka nekončí. Aktivní fanoušci bondáže si mohou zadovádět v připravené play areně se závěsnými body, ti stydlivější si mohou o vázání popovídat a seznámit se s dalšími nadšenci. Účinkující se na akci zdrží i poté, co opustí stage, a velmi rádi si s vámi o vázání popovídají, poradí vám a podělí se o vlastní zkušenosti i o zážitky.

Akce se koná 13.6. 2015 v Klubu Kotelna, začíná v 19. hodin a vstupné je 200kč. Pro více informací sledujte web, případně pište na mail info@ropespirit.cz. Těšíme se na vás! :)

BUG
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.