Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Dva dny larpů, koncertů, projekcí a workshopů v podzemí chátrající sovětské základny slibuje nový festival na české scéně. JUNKTOWN vzniká společnými

Civilizace je v troskách, pustinou korzují gangy kanibalských pankáčů a po zuby ozbrojených mutantů, těžko hledat místo ke spočinutí, kde byste mohli v klidu zdlábnout poslední konzervu psího žrádla. Jedna fáma ovšem tvrdí, že existuje místo, kde si za pár zátek pořádně orazíte, seženete zásoby a kdo ví, třeba i společnici nebo alespoň láhev nezávadné pálenky. Město JUNKTOWN poprvé otevře své brány všem zbloudilým duším z pouště o posledním červencovém víkendu.
-----------------
KDY a KDE?
-----------------
V čase 24. - 26. července obsadí nadšenci postapo atmosféry rozsáhlou základnu nedaleko Prahy, ve které vznikne stanové město se stylovými bary, hudební kluby v podzemních bunkrech, kino sál, larpová zóna i posvátná půda pro uctívání jaderného hřibu.
-----------------
CO ČEKAT?
-----------------
Filmový program víkendu opráší to nejděsivější z éry studené války, spektakulární simulace světa, který zasáhla jaderná katastrofa. Pro mnohé nejdepresivnější subžánr, který staletá historie kinematografie pamatuje. Oddech po atmosferickém teroru nabídne jiná linie postapo filmů, přímočaré pouštní řežby a akčňáky, osmdesátkový trash se surfujícími nacisty nebo přestřelky z království zmutovaných obojživelníků.

Páteční a sobotní večer v podzemních klubech nabídne rozdílný výklad toho, jak chápat pojem "postapokalyptická hudba". Kromě industriálního a noisového pekla, tělesných performancí a tanečních afterparties na jedné stage čekejte i staromilský rokenrolový mejdan postavený na populární vizi světa ukončeného v éře amerických 1950s. Sobotní "End of the world party" nabídne nostalgické hity ze zaprášeného jukeboxu, tučné burgery a vychrtlé otrokyně z Mojáve.
--------------------------------------
Oprašte svoje pouštní vraky a zajeďte k nám na láhev Nukofoly s leguánem na špejli.

JUNKTOWN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PEYOTL --- 19:01:47 3.7.2015
Ještě existuje možnost se tam nějak dostat? Např kdyby se někdo nedostavil?