Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Další promítání - tentokrát s cestovatelskou tématikou a v novém prostoru! VSTUP ZDARMA!

Promítat budeme britský dokument ÚŽASNÝ ÁZERBÁJDŽÁN z festivalu Jeden svět (v originále s českými titulky).

Promítání se zúčastní i rodilý Ázerbájdžánec, takže po filmu se můžete těšit, že vám bude mít kdo zodpovědět vaše případné dotazy.

Promítání bude v KLUBU CESTOVATELŮ http://www.hedvabnastezka.cz/klub-cestovatelu-praha/ na Masarykově nábřeží 22. Promítat začínáme v půl osmé, ale doražte prosím dřív, ať se stihnete usadit a dát si něco k pití a z cestovatelského jídelníčku . VSTUP ZDARMA. Pořádá Mladíinfo http://www.mladiinfo.cz/ .

Více informací o filmu: http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/26
Stránky filmu: http://amazingazerbaijan.com/
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/335654-uzasny-azerbajdzan/
FB: https://www.facebook.com/AmazingAzerbaijanFilm

Úžasný Ázerbájdžán!

Ázerbájdžán je jako dravý orel, který přirozeně spojuje kultury Západu a Východu. Tak se snaží před mezinárodní veřejností prezentovat stát i místní představitelé. V zemi bohaté na ropu vyrůstají mrakodrapy, Ázerbájdžán se dostal do Bezpečnostní rady OSN, prezident Alijev si potřásá rukou s nejvýznamnějšími státníky světa. Když ázerbájdžánský pěvecký duet vyhrál apolitickou hudební soutěž Eurovision, vyhlásil prezident vítězství národním úspěchem. Film Úžasný Ázerbájdžán! je příběhem země dvou tváří. Pod nablýskanou fasádou se podle mezinárodních pozorovatelů skrývá represivní a zkorumpovaný režim, který tvrdě potlačuje svobodu slova. S odpůrci nemá stát slitování. Nepohodlné novináře zatýká na základě smyšlených obvinění, nebo je rovnou nechává likvidovat a jakékoliv projevy nesouhlasu potlačuje násilím.

ILUZEE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.