Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Schmeichel Kabinett 666 uvádí:CLAUSTROFOBIA (Sao paulo/Brazil)-Thrash metal/death metal+AFTERCOME (Praha)–HC/grindcore+LET THEM BURN (Praha-death meta

4. 4. 2015 se v Pražském klubu Buben představí brazilská Death/thrash metalová kapela Claustrofobia.
Tato parta drsných metalistů, která přijede do Čech poprvé po téměř 20. letech své existence, určitě stojí za pozornost a tak tu mám pro vás pozvánku a něco málo z jejich bohaté historie.

Kapela Claustrofobia vznikla v roce 1996 v Leme, satelitním městě brazilského Sao Paula. Za posledních 13 let si tato kapela úspěšně vydobyla svoje místo pod metalovým sluncem a stala se jednou z nejdůležitějších thrash/hardcore/death metalových kapel brazilského undergroundu s mnoha věrnými fanoušky po celé zemi.

Kapela hrála se svým nezaměnitelným přístupem a energií na mnoha koncertech po celé Brazílii, Jižní Americe a Evropě (dvě turné), sdílela jeviště s mnoha na mezinárodní scéně zasvěcenými kapelami, jako jsou Soulfly, Destruction, In Flames, Brujeria, Napalm Death, Vader, Krisium, Helmet, Hate Eternal, Ratos de Porao, Paul Di Anno a Sepultura.

Také jako jedna z mála undergroundových kapel prorazila ve významném televizním programu propagujícím tvrdou hudbu, což je neobvyklá skutečnost u hudebníků z brazilské metalové scény. V letošním roce oslaví kapela s původním line-upem 19. výročí existence.

KAZIC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.