Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://www.12snivcu.cz

Událost s šamanem z mexické pouště pro lidi, kteří cítí potřebu návratu ke kořenům a kteří chtějí najít své místo ve světě.

Vědomý sen našeho života

Pro lidi, kteří cítí potřebu návratu ke kořenům, lepšímu porozumění a spojení s přírodou, a kteří chtějí najít své místo ve světě.

Skrytý pod všednodenní maskou je zdroj myšlenek, pocitů a možností, náš vnitřní oheň, naše síla a kouzlo. Můžeme v něm nalézt moudré zrcadlo, schopné poskytovat informace a učit – učit o světě a vztazích v něm a o tom, jak si v tomto světě najít a uspořádat své místo. Je také zdrojem našich nejhlubších léčivých sil a intuitivní moudrosti. Tento zdroj je každému dostupný skrze snové tělo.

V kruhu snění se účastníci učí přistupovat ke svému snovému tělu. Snového těla například umožňuje „dotýkat se“ - vnímat stromy, kameny, zvířata a další lidi. Dovoluje otevřít se proudům informace, které neustále vychází ze země, z hvězd, z planet a vlastně ze všeho kolem. Tyto proudy jde sledovat - to dává možnost uvést své vlastní siločáry do souladu s tokem místa a celé Země, a lidé tak konečně mohou najít své místo a roli v nekonečném tanci univerza.

Hlavní činností v kruhu snění je naslouchání – naslouchání vlastnímu tělu, naslouchání Zemi, naslouchání zprávám, které nám přináší myšlení a cítění. Účastníci kruhu se prací i hrou učí naslouchat a rozumět jazyku, který je naším zapomenutým dědictvím. Součástí bytí v kruhu je také vyjadřování a sdílení vhledů.

Kruhy snění slouží jako rada moudrých – co jiného může poskytnout větší moudrost než prastaré hlasy přírody.

Zveme vás do kruhu, získat spojení s vlastními kořeny – se zemí, s oblohou, se svou lidskostí i s inteligencí vesmíru. Je nejvyšší čas splynout.

KOSTICKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VEON --- 17:01:30 28.5.2009
ano ano, prakticky jindy nez v patek navecer nelze prijet :-)
vzajemne se vecer seznamime a v sobotu rano zacneme s praci...
KRYZKA --- 6:29:21 27.5.2009
ahoj snivci:) na bio jsem lítal trošku v jiných sférách... kdy tam jedete? (myslím tu partičku, která se se mnou "bavila" před spacebarem:) a ještě bych si vás chtěl přidat do přátel:)
HANNAE --- 19:41:14 20.3.2009
a samozrejme , ze jsem pridala komentar drive nez jsem se podivala na stranky, takze v tom pripade je to super! :)
HANNAE --- 19:39:09 20.3.2009
pokud by bylo mozno zucastnit se mene dnu, bylo by to super, obavam se , ze cely termin nebudu moci
LU_EXE --- 9:50:51 19.3.2009
to zni opravdu zajimave navic pro me dnes zvlastni synchronicita ;)) ale cerven je jeste daleko, tak uvidime.. :)
SHKRK --- 9:41:09 19.3.2009
hrozne rad bychse zucastnil cely tyden ale to budem mit v praci nevetsi mazec... takze mozna vikend