Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Nejspíš poslední 4 představení.

Příběh dívky jménem Gaia a planety jménem Země.
Osamělý kosmonaut pluje v mezihvězdném prostoru, marně hledá cestu domů.
Vrátí se do náručí své ztracené milé?


Experiment s využitím animace, trifonního zvuku, neverbálního divadla a loutek. Mystérium stvoření pro 3x7 diváků. Inspirováno knihou evoluční bioložky Elisabet Sahtouris "Earthdance: Living systems in evolution", která rozvíjí teorii Země/superorganismu. Od tvůrců představení Walden aneb Život v lesích.

hraje: Bora Debnárová
animace: Myko
hudba: Spok & Mana Dark
režie: Myko

kapacita 21 diváků, vstup 150 Kč

NOVÉ TERMÍNY:
24.3. od 19 a 21h ZRUŠENO
8.4. od 19 a 21h


REZERVACE:
nina@crossclub.cz

holony.crossclub.czElisabet Sahtouris je americká evoluční bioložka, futuroložka a konzultantka Spojených národů v otázce původních kultur. Navazuje na práci Jamese Lovelocka a Lynn Margulis, kteří v 70. letech formulovali tzv. "hypotézu Gaia" založenou na pozorování, že planeta Země se v určitých ohledech chová jako svébytný organismus, který si udržuje soubor vnitřních podmínek potřebných k zachování života. Tuto myšlenku Sahtouris rozvíjí až k vizi živého a inteligentního vesmíru, odpovídající představám primitivních kultur. Na příkladech již úspěšně zvládnutých evolučních krizí v historii planety Země ukazuje, že budoucnost naší civilizace je stále možná - a to skrz uvědomění, že přes svoji výjimečnost jsme neodlučitelnou součástí přírody, a dokážeme-li se od ní učit, máme šanci přežít.

MYKO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MYKO --- 14:00:31 5.4.2015
no dokonce jsem to poplet totalne, je to totiz uz ted ve stredu, 8.4.! Na webu Crossu je to spravne, ale na holonich strankach a tady jsem to zblbnul... mea culpa! snad ted ve stredu prijde i nekdo jinej, nez ty co osobne zvu....
MALA_MISIA --- 11:45:20 24.3.2015
tyjo.. asi myslis 15.4, a ne 14.5.. :)
MYKO --- 11:41:48 23.3.2015
OMLOUVÁME SE, Z VÁŽNÝCH RODINNÝCH DŮVODŮ RUŠÍME ÚTERNÍ PŘEDSTAVENÍ, REZERVUJTE SI ROVNOU 14.5. DOKUD JSOU MÍSTA