Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


dva šílený večery / přes třicet scén / stovky interpretů / jeden festival

"Harmonogram Žižkovské noci 2015 je zde,
dva dny, přes třicet klubů a hodně legrace.
A je jen na tobě, jak a kde si tyhle dvě noci užiješ..."

Časy se můžou ještě do dne festivalu změnit. Každý návštěvník dostane u vstupu mapku s rozpisem.

Mapa festivalových scén je ZDE.
12 scén v pátek na divadlo a literaturu (červená)
10 scén v pátek pro kapely a DJs (modrá)
28 scén v sobotu pro kapely a DJs (zelená)

Časový harmonogram pro divadelní a literární část Žižkovské noci - událost ZDE.
časový harmonogram ke stažení a vytisknutí ZDE.
rozpis po klubech ke stažení a vytisknutí ZDE.

Připrav se a sestav si program podle svého, nebo nechej vše náhodě a počkej, kam tě tahle dionýsie zavede.

Každých 15 minut od pěti do deseti začíná nejméně jedno divadelní představení. Tedy po každém představení máš alespoň čtvrt hodiny, abys navštívil jiný prostor s jiným programem. Takhle pestrou přehlídku různorodých divadel jen tak nezažiješ.

V devíti prostorách je pro tebe přichystáno celkem 26 pevných divadelních inscenací, přičti k tomu čtyři slamery a zjistíš, že je opravdu z čeho vybírat. Zároveň je pro tebe přichystaný Open Mic., kde se můžeš naplno vyjádřit, dostat božskou rumovou ambrózii a nebo jeden z Žižkových artefaktů. Jen si dávej pozor, abys přišel včas, protože se může stát, že toho už moc nezmůžeš, nebo budeš stát. Zároveň je to fér k divadelníkům, který pro tebe něco připravili a jsou rádi, když přijdeš dřív než po katarzi, kdy už si to stejně neužiješ. Výjimkou jsou ty představení v zelený, tam je to jen o tvém rozhodnutí. V Pracovně se na dvou scénách zároveň bude nepřetržitě číst už od čtvrt na šest a literatura bude v místním krevním oběhu až do čtvrt na jedenáct. Na podobnou dávku se těš i v Pardubické pivnici U Járy, kde se ti rázná poezie obtiskne přímo do srdce.

Aby toho nebylo málo, máme pro tebe připravené unikátní, první vystoupení maďarského cirkusu Körforgalom Színház v avantgardním Panoptikonu Barikáda, premiéru nového představení o bulváru Víme první v Ponci a další dvě premiéry undergroundového divadla Bohém v Barytonu!

* Storm - hlavní sćena festivalu *
17:00 Vobezdud (alternativa) FB
18:20 Mucha (sólo / femipunk) FB
19:20 Kšandy Industry (ska/reggae) FB
20:30 Sun and the Wolf (psychedelic indie rock / Nový Zéland) FB / SC
21:30 Zoči Voči (punk rock / Slovensko) FB
22:30 Vltava (rock) FB
23:40 Kurtizány z 25. Avenue (crossover) FB
00:50 Prague Conspiracy (punk rock) FB
02:00 AFTERPARTY: A-Cray (Let It Roll), Soljah, Beesu

* Nová Chmelnice - hip-hop / electro riot *
20:30 DBKL (hip-hop) FB
21:00 velkatlustanula (hip-hop) FB
21:30 James Cole + DJ Doemixxx (hip-hop)
23:00 Igor & Marat (hip-hop) FB
00:00 AfterParty: Bounce!Bounce! (dark dark dark)

* Fatal - ska / reggae *
17:00 Klika (ska) FB
18:20 Zelená konev (ska) FB
19:25 Ghost of You (indie rock) FB
20:35 Intepret neznámý (ska) FB
21:35 Ska'n'daal (ska / reggae) FB
22:40 DiscoBalls (ska punk) FB
23:55 Pohřební kapela (ska punk / reggae) FB

* Modrá Vopice (vnitřní scéna - punk rock) *
17:25 Make Them Scream (punk rock) FB
18:20 Wosa (punk 'n roll) FB
19:30 P.U.M (punk / metal) FB
20:35 Zeměžluč (punk rock) FB
22:00 Louty (punk rock) FB
23:00 SPS (punk rock) FB
00:30 Kohout plaší smrt (crossover punk) FB
01:30 Dead Neck (hardcore punk / UK) SC
02:30 Zajetí kouře (thrashcore) FB

* Modrá Vopice (venkovní scéna - hardcore punk) *
17:00 BadBadness (crust / hardcore)
17:50 Lihový milice (raw punk) FB
19:00 Konfront (hardcore) FB
20:00 Just War (hardcore punk) FB
21:20 Spots (hardcore punk) FB

* Orion klub - indie rock *
17:00 Eugene Morrow (indie rock) FB
18:00 Ellyce (indie rock / screamo) FB
19:00 I Love You Honey Bunny (indie rock) FB
20:00 Ufajr (indie / post rock) FB
21:15 Peter Pan Complex (indie rock) FB
22:30 Voodooyoudo (indie rock / post punk) FB
23:40 Professor Leopard (indie pop) FB

* Orion salónek - indie folk *
20:40 emozpěv (jiný folk) FB
22:00 Black Lion (acoustic pop)
23:15 NiceLand (acoustic indie) FB

* Kuře v hodinkách - post rock / post hardcore *
17:00 Blud (post rock)
18:00 Kannout (post rock-metal) FB
19:00 Reflected (noise rock) FB
20:00 Donnie Darko (progressive rock) FB
21:10 CRTVTR (Cartavetro) (post punk rock / Itálie) FB / web
22:20 Up River (post hardcore / Velká Británie) FB
23:30 Birds & Wolves (alternative hardcore) FB
00:40 At Folsom Prison (post hardcore) FB

* Progress - balkan beat night *
20:00 Le Petit Nicolas
21:00 The Aviator
22:00 Danny Hell
23:00 Circus Problem (live)
00:00 Le Petit Nicolas
01:00 The Aviator
02:00 Danny Hell
03:00 B2B (všichni DJs)

* Signal - tekno, acid techno, hardtekk * // vstup jen do Signalu 70,- Kč
20:00 S3fko (Tsunami sound)
22:00 Tribal Engineers LIVE (FB / Timmy von Tranzit vs. Cyberoos)
00:00 DAVE.LXR (FB / Luxor, LXRecords)
02:00 MAJKL (NSK)
04:00 Cuback

* Cross (hlavní sál - DEORBITAL NIGHT) * // vstup jen do Crossu 70 Kč
20:00 Vitt3k b2b Koobl
22:00 Johnny Player b2b Tao Maffa
23:15 Dramajaqua & MC Chevy (USA) (N.O.H.A. drummer & MC) & DJ P.no
00:45 KG (UK)
02:15 Chromatic (UK)
03:45 Schooler
05:15 Mersi

* Cross (tech-house stage) *
DJ Tráva
, Raidem, ICE

* Cross - divadlo *
Divadlo na půdě (hra Walden 19:00 / 20:30 / 22:00)

+ Mapping na dům: OKO3 (VideoArt)

SOBOTA 14.3.2015

* ŽIŽKOVSKÝ MARKET ve Venuši - 15:00 až 18:30 *

"Víte, co vše vám může Žižkov nabídnout?" => http://1url.cz/GIPg

Objevte jeho kouzlo prostřednictvím velkolepého marketu, workshopů, komentované prohlídky, programu pro malé i velké, a odneste si něco hezkého od talentovaných tvůrců, které vám zde postupně představíme. Druhý ročník ŽIŽKOVSKÉHO MARKETU, tentokráte v unikátních prostorách rondokubistického sálu Venuše, který vás přesvědčí, že divadlem zde program rozhodně nekončí... Těšíme se na vás!

15:00 - 18:30 Market / kavárna / workshopy
15:00 Ondřej Lechnýř (nejen žonglérský workshop)
16:00 Žižkovské Strašidelno (příběhy pro malé i velké)
17:00 Max Hutar (z Venuše po Žižkově a Z5 - komentovaná prohlídka - odchod 17:30)
18:00
KvarKet (4 saxofony + 4 barvy + 40 prstů)
18:30 Samuel Hošek Jazz Band (renomovaný slovenský jazzový zpěvák)

* Storm - hlavní sćena festivalu *
16:50 EF co. (garage rock'n'roll) FB
17:30 Holden Caulfield (indie rock) FB
18:40 Calm Season (acoustic) FB
19:50 Švihadlo (reggae) FB
21:05 Květy (alternativa) FB
22:25 Traband (turbo folk) FB
23:50 Znouzectnost (punk rock) FB
01:00 The.Switch (crossover) FB
02:00 AFTERPARTY: No Money (Dvoika.Troika), JOSHU4 & Apoka (HoofBeats / FB)

* Palác Akropolis - rock *
17:00 Just for Being (punk rock) FB
18:00 Queens of EveryThing (punk'n'roll) FB
19:00 První hoře (psycho punk kabaret) FB
20:00 Insania (crossover / metal) FB
21:00 Imodium (rock) FB

* Nová Chmelnice - hardcore / metal *
17:00 Hill Up and Down (hardcore / metalcore) FB
17:50 Black Bay (hardcore punk) FB
18:40 Sights (metalcore) FB
19:30 Bearing Loss (hardcore / Velká Británie) FB
20:20 Hopes (hardcore punk) FB
21:25 Taped (hardcore-metal / Lichtenštejnsko) U-Tube
22:20 SkyWalker (hardcore / pop punk) FB
23:20 Abhorrence (hardcore slovensko) FB
00:20 Noostrak (tech-deathcore) FB

* Fatal - ska / reggae a milý host *
17:00 ExT (reggae) FB
18:25 MC Turner (USA) & Flaming Arrow Patrol (ska / reggae)
19:40 Záviš (pornofolk) FB
21:05 Bug'n'Dub (reggae) FB
02:30 Rocky Leon (ska / reggae / Rakousko & USA) FB
23:55 Chaotic (ska / reggae) FB
01:00 Dub Artillery (dub / reggae) FB

* Modrá Vopice (vnitřní scéna - post-hardcore / metal) *
17:00 King Keporkak (sludge / stoner hardcore) FB
18:10 This Ruin (hardcore punk) FB
19:20 Got a Wolf (hardcore punk) FB
20:35 Spreading Dread (thrash / death metal - Křest CD) FB
22:00 Kistvaen (depresivní black metal / Rumunsko) FB
23:00 DROM (dark hardcore / post metal) FB
00:00 BBYB (cyber grind / digital hardcore) FB
01:00 Voluptas (black / doom) FB
02:00 Ničit pálit (crust hardcore) FB

* Modrá Vopice (venkovní scéna - extreme hardcore / metal) *
16:20 Soul Decoder (metalcore)
17:35 Diligence (death metal) FB
18:40 Defiant (brutal death-black metal / Chorvatsko) FB
20:00 V.O.H. (crust / hardcore) FB #1 / FB #2
21:20 Moro Moro Land (extreme post hardcore-metal / Rusko) FB

* Orion - pop / funk *
17:00 Jazzevec (jazz rock / fusion) FB
18:00 The Cupcake Collective (jazz / funk) FB
19:00 Lola běží (pop rock) FB
20:00 Simple Muffin (funk / dance rock) FB
21:15 Bags (pop rock) FB
22:50 Monoskop (electro pop / trip hop) FB

* Kuře v hodinkách - punk rock *
17:00 Ice-Scream (punk / rock'n'roll) FB
18:00 S.n.a.D. (punk rock) FB
19:00 Vision Days (punk / ska) FB
20:00 Dilemma in Cinema (punk rock) FB
21:00 Paragraf 219 (alkopunk) FB
22:00 N.V.Ú. (punk rock) FB
23:30 Thalidomide (hardcore punk) FB
00:30 Až naprší a uschne (folk punk) FB
01:30 Jeanius (punk / rock'n'roll) FB
02:30 SNB (punk) FB

* Rock'n'Pizza - rock'n'roll *
17:20 Resumé (punk / rock'n'roll) FB
18:20 Stick n'OFF (hard rock / rock'n'roll) FB
19:20 Bikini Karneval (rock'n'roll)
20:20 Signal Drive (punk / rock'n'roll) FB
21:20 Kung-Fu Girlz (punk / rock'n'roll) FB
22:20 The Rocket Dogz (punk / psychobilly) FB

* Bar Tunel - noise / grunge terror *
17:00 Hell Paso (noise / post hardcore) FB
18:00 Rawooze (noise rock) FB
19:00 Melmåc (screamo) FB
20:00 Ubožák (post grunge) FB
21:00 tasted! (grunge / punk) FB
22:00 DJ Pioneer (r'n'r z desek)

* U Járy - garage / rock'n'roll *
17:15 Ginny Andro Syndrome (psychedelic garage)
18:15 The Sisters (garage / rock'n'roll) FB
19:15 Old Folks House (garage punk) FB
20:10 DogFather (garage rock) FB
21:00 Kill the Dandies! (garage / rock'n'roll) FB
22:00 Štěpík one man band (acoustic garage)

* Saturnin - alternative / rock'n'roll *
17:00 Sun Drive (alternative rock) FB
18:00 Vellocet Roll (psychedelic rock) FB
19:00 Johnny Survived (post rock) FB
20:00 J!Scream (rock'n'roll) FB
21:00 Cuprum (art rock) FB
22:00 Sox in the Box (alternative rock-akusticky) FB
23:00 1st Choice (alternative rock-akusticky) FB

Baryton - alternativa / underground *
17:00 Kočkolit (punk) FB
18:00 Bouchací šrouby (alternative / industrial) FB
19:00 Sladký konec (underground) FB
20:00 Pohlavní nádraží (alternative rock) FB
21:00 Skrytý půvab byrokracie (experimental noise) FB
22:00 Greyhound Bus (blues) FB
23:00 Kradu (alternative)

* Panoptikon Barikáda - post rock / stoner rock *
16:00 STRIGA - vernisáž ve sklepě kaple / FB
16:20 Λ / Lambda (stoner rock / alternative) FB
17:20 Tengri (dark post rock) FB
18:20 Rest in Haste (stoner post rock) FB
19:20 Iguana Bob (postapocalyptic jazz / post rock)
20:20 Saiga (instrumental stoner rock) FB
21:20 Line Gate (ambient/post rock Slovensko) FB
22:00 Muchacho R0b0t0 (industrial apocalypse)

* Slušnej Kanál - blues / rock'n'roll *
17:00 The Vinogrooves (blues rock / funk int.) FB
18:00 The Madhouse Express (psychedelic blues) FB
19:00 The Holy Groovers (psychedelic blues) FB
20:00 Josh and His Fat Bitches (dirty blues / rock'n'roll / USA & CZ) FB
21:00 Justin Lavash (blues / Velká Británie) FB

* Nad Viktorkou - rock *
17:00 Chilli Eyes (crossover) FB
18:00 Civilní obrana (punk rock) FB
19:00 Mono Love (indie rock) FB
20:00 Flattus (crossover) FB
21:00 Penny Dreadful (punk rock) FB
22:00 Sirotčinec (akustický set-heavy rockabilly) FB
23:00 When It Rains (indie folk) FB

* Pracovna - electro *
17:00 Edoshův kurník (electro rap) FB
18:00 VIYU (electro / Slovensko) FB / SC / U-Tube
19:00 My name is Ann (eletro/synth) FB
20:00 Genoslaw (electro thrash) FB
21:00 Fertilizer (electro) FB
... a dále Pavel Ondračka (FB / noise) a Frau Frankenstein (FB / electro)

* StreetCulture - folk / post-folk *
17:00 Pokáč (folk) FB
17:50 SunBeam (acoustic grunge)
18:30 Thom Artway (acoustic) FB
19:00 27 (folk / post rock) FB
20:00 Sousedi (elektro folk) FB
21:00 AGU (psychedelic folk / Polsko) FB

* U Habásků - acoustic / folk / blues *
17:00 Odie (irský folk)
18:00 Barča Černá (folk) FB
19:00 Martin Chik (blues)
20:00 Kolektivní halucinace (krásný písničky) FB
21:00 Cirkus Cermaque (alternative folk) FB
22:00 Kopyrajt (turbo-folk / rap) FB
23:00 Špinaví lůzři (blues) FB

* Salé - riot folk * (vstupné dobrovolné - benefit pro místní infocentrum)
20:00 Kopec šišek (DIY folk punk)
21:00 OiOiPiratoi (riot folk) FB

* U Voka - folk punk *
17:00 Vladislav Kašpar (folk) FB
17:40 Fekál Márty (pornofolk)
18:30 Saša Niklíčková (hospodskej folk punk) FB
19:20 Cílená nejistota (punk folk) FB
00:00 Dominik Kotyza (punk folk) FB
21:00 Vasilův Rubáš (punk folk) FB

* Hospoda Na Parukářce *
17:30 The AfterGlows (alternative rock) FB
18:30 BlooTones (blues rock) FB
19:30 Cvokhaus (crossover) FB
20:30 Motion Food (Peter Jurkovič Band / blues) FB

* Progress - electroswing night *
20:00 Swing Garden
21:00 Max W.
22:00 James Wing
23:00 DeagON (Slovensko)
24:00 DayD (Slovensko)
01:00 Max W.
02:00 Swing Garden
03:00 James Wing
04:00 B2B (všichni DJs)
Po celou noc budou živě doprovázet Serious SAX (saxofon / SVK), Martin Manouche Sedlák (housle / Futur Swing, Circus Problem) a Dave Trumpeteer (trumpeta, MC)

* Signal - drum'n'bass * =>samostatný vstup do Signalu 70,- Kč
20:00 Eight Times (FB / DUNENI.cz crew)
21:00 Danoush b2b MindGroove (FBDUNENI.cz crew)
22:30 Coldrexx (SokolBase DJs)
00:00 X-Morph (Redrum)
01:30 Parallel Activity (sety.cz) feat. Dave Trumpeteer & MC PapaRasty
03:00 Sin Eater (SokolBase DJs)
04:30 b2b

Incognito - psytrance do rána *
20:00 Kashmir (Mimo-TV)
22:00 D4nix (Otrozona)
23:30 Gondar (gondaria.net)
01:00 Jonah Moses (Cronomi Records / FB) B2B Jenda Legenda (WizArts)
03:00 Beyond Infinity (Otrozona)
04:30 Mr. Gorby (WizArts)
06:00 Cuky (Synaptic Dreams)
08:00 ranní čaj a pokračování do oběda
+ UV aktivní dekorace od WizArts ambasadors

Základna ŽižkovALMIGHTY ŽIŽKOFF - reggae / jungle *
20:00 Jamminay (funky)
22:00 Raportér (old school hip-hop)
22:40 Young Selektazz (dub, ragga)
00:10 Fireson Bantu (ragga dancehall live act / Keňa)
01:10 2319 (jungle)
02:30 Palim & Bertazz (trap, old school dub-step)

*