Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


DNB, NEUROFUNK, KLADNO, 40 KČ

Poison apple Night v Kladně to si nesmíš nechat ujít,protože kde je otrávené jablko tam je záruka kvalitní zábavy..
Za headlinera noci mluví hlavně činy
2. místo v kategorii objev roku v Drum and bass awards.
Jeho track Stomper se umistil v top 100. nejstahovanějších dnb tracků pro rok 2014,
řeč není o nikom jiném než Ondřeji Krejčíkovi alias A-CRAYovi..tenhle klučina nám toho má hodně co nabídnout..Dále ho doplní zakládající člen Poison apple momentálně člen populární žabí partičky jumpup.cz DJ Mazzon,klidným Vás nenechá nejnovější člen rodiny drumbassterds.cz DJ Feela.Jeho sety jsou tak nabité že nebudete chtít aby přestal..


Djs
A-Cray - // neodigital, authentic //
Mazzon - // jump-up.cz//
Dash - // poison apple,vault society //
Feela - // drumbassterds.cz //
DoGzan - // poison apple,warm up //
Melmec - // creeps art //
Authentic - // neuro:lab //
Herax - // creeps art //
Wrak - // neuro:lab //A-Cray, vlastním jménem Ondřej Krejčík, je drum'n'bassový DJ a producent ze Slaného. První program na produkci muziky (Fruity Loops) objevil už v roce 2008, drum'n'bassu se ale pořádně věnuje až od začátku roku 2010, kdy vyměnil Fruity Loops za Cubase a začal vystupovat jako DJ. Díky radám od producenta Hemoglobina v březnu 2012 (kdy mu bylo pouze 17 let) vydává svou skladbu Escape na ZENITH MUSIC. Seznamuje se s Tomem SMallem, který značně pomáhá vylepšit jeho zvuk, v květnu roku 2012 vydávají společné EP Mall Ray. Kromě dalšího EP na DEAFMUTED RECORDS, které vyšlo v červenci, A-Cray sklízí úspěch i jako DJ, stává se členem TOUCH THE JUNGLE a díky Zenithu a DJ Stanthovi hraje po boku hvězd jako Alix Perez, nebo Mefjus. Začátkem roku 2013 se jeho skladby objevily i na labelech jako SYNDROME AUDIO, MINDTECH, IM:LTD nebo BLACK SEEDS RECORDINGS.


A-CRAY
Ondřej Krejčík, known by his stage name A-Cray, is a drum'n'bass DJ and a producer from Slaný, the Czech Republic. He had found his very first digital audio workstation (Fruity Loops) in 2008, but he devoted himself mainly to drum’n’bass in the beginning of 2010, when he switched from Fruity Loops to Cubase and began to perform as a DJ. Thanks to advice from the producer Hemoglobin in March 2012 (when he was only 17 years old), he released his song Escape on ZENITH MUSIC. He meets Tom SMall, who significantly helps him to improve his sound; in May of 2012 they released a joint EP called Mall Ray. In addition to next EP on DEAFMUTED RECORDS, which was released in July of 2012, A-Cray makes a success as a DJ, becomes a member of TOUCH THE JUNGLE and thanks to Zenith Music and DJ Stantha he plays along with stars such as Alix Perez, or Mefjus. In early 2013, his songs appeared on labels like SYNDROME AUDIO, MINDTECH, IM: LTD or BLACK SEEDS RECORDINGS.


JUMP-UP.CZ
Skupina lidí se snahou rozšířit jump up ve světě drum and bassu, obzvláště v České republice. JUMP-UP.CZ - WORLD OF JUMP UP DRUM AND BASS MUSIC http://www.jump-up.cz/ , http://soundcloud.com/jumpupcz , http://www.youtube.com/user/jumpupcz

NEURO_LAB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.