Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


HOUSE - MINIMAL TECHNO - TECHNO - BREAKBEAT

Tato noc bude patřit všem kdo mají rádi HOUSE, MINIMAL TECHNO, TECHNO, BREAKBEAT..... . A na koho se můžete těšit? Na hvězdy, ktere nehasnou :). Ze severu k nám zavítá Dj WOSSA 82 '(Northspace djs), který to umí porádně roztočit za gramcema. Dále libový Dj FALESH, který hraje za sound JAFRA . Dj BLUEBOX (AUDIOS AMIGOS, 10thDj)se svým houskovým setem. A v neposlední řadě naše Kladenská žena LITTLE K8 (AUDIOS AMIGOS, Bassistaz.com). Všichni jste vítáni. Bude to sekec mazec lívanec. Těšíme se.

----- WOSSA 82/Northspace djs-----
-----FALESH/Jafra sound system-----
-----LITTLE K8/Audios Amigos, Bassistaz-----
-----BLUEBOX/Audios Amigos, 10thDj------

& special guest

A HLAVNĚ FALEŠ MÁ NAROZKY
VOŽÍRAČKA JAKO BLÁZEN

★---- WOSSA 82 / NORTHSPACE DJS / ----★

Týpek který s DJingem začal již mezi lety 2001-2002. Jeho sety jsou propleteny převážně temným drum'nbassem okolo neura, tvrdšího dnb, ale nepohrdne protknout svůj set například breakbeatem, technem, trip-hopem či hip-hopem.Kromě dnb desek ho můžete občas i slyšet mixovat právě zmiňovaný hip hop nebo techno . Za svou dobu působení si zahrál v mnoha klubech po ČR i po boku většiny předních českých djs i kapel a dokonce i jako dj v jedné kapele fungoval. S kamarády založily Northspace.cz crew která kromě hraní i pořádá akce a to hlavně na severu čech.


★---- FALESH / JAFRA SOUND / ----★B-DAY/

Slánský samorost a bezhlavý pařič je nejen milovníkem dobrého piva ale také ostříleným sypačem beatů. Vždy vás zaručeně a beztrestně ztrestá svými nadupanými mixy a i nejen proto je již sedmým rokem nedílnou součástí sound systému Jafra Tekno Conspiracy. Již od první chvíle kdy ucítil transcendentální vesmírnou přitažlivost k energiím které při mixování vznikají poznal že mixpult je jeho kult. Jako každý správný Old School dj vyrostl i on na vinylech ale i stará láska někdy zrezne a proto ho nyní můžete slyšet hlavně v digitálním formátu. Ze všech možných i nemožných hudebních stylů které má rád ho nejvíce oslovilo tekkno při kterém zažíval na hudební scéně premiéru, breakabeat při kterém pomalu vyzrával, psytrance díky kterému se stal rozpustilým ale tu nejčerstvější vlnu rozkoše a zaručené kvality ze které vám bude pískat v uších mu nyní přináší minimal. Párty s falešem je párty která nikdy nekončí.

odkazy

https://soundcloud.com/falesch

https://soundcloud.com/2950seznamcz

http://23.nolimit.cz/


★---- LITTLE K8 /BASSISTAZ, AUDIOS AMIGOS/ ----★

Nejprve působila na Kladenské scéně v music barech jako např. Týt music bar, Moo bar, Dundee jum. Začala u Drumnbassu, který hraje zhruba 6 let a poslední dva roky se také věnuje i breakbeatu. Zhruba po 2 letech hraní s Djem Wratou založili crew Audios Amigos, které se věnují dodnes. Po nějaké době hraní v Audios Amigos byla v roce 2011 přizvána do dívčí crew BasSistaz, ve které je společně s Mary-J (Soul of Grow), Snookey (Rambajs), Shifty (Combain), Kan-Jaccou (BasSistaz), Babe LN (Radio 1), Ja-ne (Tactical TBX), Annitou (Touch The Jungle), Theyou a Dominou (obě Liquid DnB crew). Dále se podílí na tělese ANTITHEATER, kde účinkuje a je také za zvukem. Teď nedávno se vrátila z Anglie, kde zazářila jako hvězda jasná a ještě zářit bude :) Jak řekla tak se i stalo a v roce 2014 se Little K8 stala zpěvačkou kapely Gregory, kde oslňuje svým krásným hlasem.

Všude kde hrála nebo hraje :
Akropolis, Matrix, Cross, Chapeau Rouge, Styx, Knihovna, Na Parukářce, Le Mirage, Bar Nebe, Mlékojedy, Touster, Letiště (Rakovník), Kutná Hora, Bat club (Slaný), Siřem (Punx Picnic), Moo bar, Týt music bar, Poldofka, Ponorka.

www.bassistaz.com


★---- BLUEBOX / AUDIOS AMIGOS,10thDJ / ----★

Jsem narozen v Rakovníku v roce 1982. Odjednoho roku žiji na Kladně. K hudbě jsem se dostal už jako malý kluk. Poslouchával jsem doma pásky a kazety. Pak začala éra cd. Po pár zkušenostech na diskotekách jsem začal více přemýšlet nad tím jak se vlastně mixuje. Asi ovlivněn tehdejšími dji jako třeba BIDLO, LOUTKA, TRÁVA a podobně.Postupně jsem začínal hrát housy v kladenských klubech jako je ELEMENT, v music barech jako TÝT, Moo bar tedy Můčko atd.. Měl se také různé příležitosti na hraní, které přicházely nejen z matičky Prahy. To mne hnalo v hraní dál... Od roku 2012 hraju v soundsystému, který se jmenuje AUDIOS AMIGOS, kde vlastně působím s mými kolegy jako je třeba DJ WRATA a LITTLE K8 dodnes... ...s těmi hrajeme ve známých klubech jako jsou např. AZYL PRAHA, BAR MLÉKOJEDY u Neratovic, ve Slaném, v Novém Strašecí a podobně. Mixuji různou směsici housu /minimal, tech housu, deep housu, electro, ale i breaku/. Nejdříve jsem se naučil hrat na cd playery typu PIONEER CDJ200, poté postupně na CDJ8OO atd... Od roku 2010 jsem se učil hrát i z vinylových desek. V současné době se věnuji spíše hraní z CD v polohách housu, electra, breaku.Občas zatrousím i do jiných hudebních poloh.

KACAHBA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.