Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Benefiční akce pořádaná v rámci Festivalu pro Tibet 2015. Výtěžek akce bude věnován malým mnichům z kláštera Diskit v Himálajích.

Program:

- od 18.00 projekce filmu Bez mrknutí (79 minut)
Anglický režisér a producent Joshua Dugdale zachytil osmnáct měsíců života a práce 14. dalajlamy. Měl možnost zblízka nahlédnout do soukromí jedné z největších duchovních osobností současného světa, ve chvílích radosti a štěstí, i každodenních smutků a zklamání. Film ukazuje, jak životní zkušenost a především silné vnitřní přesvědčení o pravdě dávají tomuto fascinujícímu muži sílu překonat všechna příkoří a těžkosti.

- od 20.00 projekce filmu Goodbye Tibet (90 minut)
Horský průsmyk na hranicích mezi Tibetem a Nepálem je pro tisíce tibetských uprchlíků brána ke svobodě. Film Good Bye Tibet je příběhem Kelsanga Jigmeho, legendě mezi tibetskými převaděči, který pomohl mnoha tibetských uprchlíkům překročit zrádný horský průsmyk. Ukazuje, jak se v osudu zrcadlí sny, naděje a síla lidí, kultury a náboženství.

- ochutnávka tibetského čaje, tibetské hudby a vůní
- možnost zakoupení drobných předmětů z tibetského obchůdku


Vstupné dobrovolné (výtěžek z akce bude věnován malým mnichům z kláštera Diskit v Himálájích na kvalitní stravu, vzdělání a lékařskou péči). Akce je pořádána ve spolupráci s o.s. Most.

Více informací na: http://protibet.cz/projekty-v-cr/festival-protibet/
nebo na: https://cs-cz.facebook.com/patroklub

PSICE