Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Filmový festival sci-fi filmů

Po velmi úspěšném prvním ročníku festivalu sci-fi filmů FUTURE GATE již intenzivně probíhají přípravy na další setkání s mimozemskými civilizacemi a budoucími technologiemi. Druhý ročník festivalu se opět koná v pražském kině Bio Oko od 12. do 15. března 2015 a nově festival zavítá také do brněnského kina Art od 26. do 29. března 2015. Unikátní přehlídka sci-fi filmů bude doplněná tematickými dekoracemi, návštěvou fanoušků v kostýmech oblíbených sci-fi hrdinů a neméně inspirativním doprovodným programem.

Výběr bude tento rok skutečně těžký – festival představí hned několik nových filmů, které jste ještě neměli možnost vidět na plátnech českých kin, nebo oblíbené legendy. Čekají vás předpremiéry, filmy oceněné na světových festivalech i nepříliš známé lahůdky. Máte se rozhodně na co těšit!

FUTURE GATE SCI-FI FILM FESTIVAL
Praha /Bio Oko/ 12.3.-15.3.2015
Brno /Kino Art/ 26.-29.3.2015

Sledujte webové stránky festivalu, zapište se do mailing listu, staňte se fanoušky na Facebooku, žádná novinka vám neunikne.

Organizátorem festivalu je občanské sdružení Future Gate. To se v rámci své činnosti snaží sledovat novinky ze světa science fiction a plánuje je pravidelně zprostředkovat zájemcům. Cílem činnosti Future Gate o.s. je organizace projekcí, přednášek, workshopů a dalších akcí, které spojuje tématika filmu, science fiction a budoucích technologií.

Více na http://futuregate.cz/

DIMOUSE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.