Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

27 uživatelů půjde

hledání


Global Chill-Out festival Vll.
ETERIKA 2015 Camp Křtiny, Jihomoravský Kraj, Czech rep.
12.6 - 14.6. 2015
pá. 17:00 - ned. 14:00 - společný Jam

GLOBAL Chill-out Festival no. 7
ETERIKA - 2015
12.-14.6. 2015
Ve společné spolupráci:
S festivaly:
Didjeridoo v jeskyni
a Festivalem Zdraví
Camp Křtiny, jeskyně Výpustek, křtinská Základní škola, kostel, Česká republika
GPS: 49°17'34"N, 16°44'59"E


motto:

Symbolem Éteru je dvanáctistěn.
Dodekahedron - jehož strany tvoří 12 pětúhelníků a jehož všechny vrcholy se dotýkají povrchu koule.

Pomocí posvátné geometrie totiž můžete do detailu popsat absolutně jakýkoliv předmět.
Čtyřstěn byl považován za symbol ohně, kostka za zemi, osmistěn za vzduch, dvacetistěn za vodu a dvanáctistěn za Éter (prána, tachyonová energii – jsou totéž). Rozprostírají se všude a jsou dosažitelné v jakémkoli bodě prostoru/ času/ dimenzi.
V Alchymii se obvykle hovoří pouze o ohni, zemi, vzduchu a vodě – o práně mluví jen mezi sebou, protože je pro ně příliš posvátná.
Proč? Protože dvanáctistěn je bod uzavírající geometrii a je velice důležitý. Na mikroskopické úrovni jsou dvacetistěn a dvanáctistěn parametry poměrů v DNA matrici veškerého života.
Možná je to také další rozměr naší neverbální komunikace.

-

Již po sedmé se sejdeme na vlně příjemné hudby, svobody a vzájemné tvořivosti tentokráte v průběhu před - prázdninového víkendu a to 12. -14. června 2015.
Festival Eterika je určen pro všechny milovníky a příznivce downtempa, chill-outu, ambientu, dubu, reagge a dalších éterických frekvencí spojených s elektronikou a živými skupinami s mnoha žánry všech etnik a éterických bytostí celého světa. Spojíme kruhy nad tématem šamanismu a společně rozvineme éterickou podstatu Vesmíru - jako dlouho opomíjeného 5. Elementu a jeho vyjádření.
Hudebníci, umělci, svobodně tvořící jednotlivci i malé sdružení - všichni návštěvníci se zde mohou bavit, sdílet sebe, své originální astrální příběhy, produkty či možnosti spolupráce a spolutvorby či pouze společně rozjímat a jammovat.

Vedle nabitého hudebního programu vás čekají doprovodné akce, vizuální a taneční performace, workhshopy, alikvotní zpěvy, fireshow, jóga, kurzy hry na Grumle, Didjeridoo, meditace, výroba píštaly, čajové rituály, a další možnosti her a soutěží.
Pokud se chcete nechat bavit – bude tu pro vás kino s vybranými specialitkami.
A když už jsme u těch specialitek – můžete ochutnat i něco z bio a vege/vega pokrmů, či ostrých ochutnávek. Součástí Festivalu bude i minijarmark lokálních výrobců a pěstitelů.
Jak jsme již předeslali v úvodu jde o společné sdílení – které spojuje lidi ze všech různých zájmových oblastí. Větší a pestrobarevná paleta nabídek skýtá možnost dokonale stráveného víkendu v nádherné přírodě Moravského krasu.

Vedle stánků s občerstvením a specialitami je zde možnost využití i letní restaurace. Ubytování: stanování, karavany, v penzionu a hotelích v blízkém okolí. Možnost parkování v okolí stanového městečka. Sportovní vyžití: hřiště a plavecký bazén 50m. Vaši mazlíčci na vodítkách a kočárky jsou vítány.
Bližší info:
http://www.czechcamping.com/south-moravia/blansko/473-koupaliste-kemp-krtiny


2.vlna od 6.4. do června - 10.6. 2015 18:00 540,- (19EU)

10.6. 2015 končí předprodej . Pak již na místě. On the place: - 590,- Kč (22EU)PÁTEK 12.6.2015
Startujeme hodinu před rituálním zapálením ohně, Od 18:00 hodin.
Djane Ajin (ForSageOne, Cz) – 17:00 – 18:30 – během rituálu pomalu převezme otěže další český interpret a to Roman Rawin a hudební seskupení Swayambhu a hned po nich již bude program patřit letošním Headlinerům z Německa Dj Aquarius za Label Peac records a v ethno a chillout scéně již po 15 let známější projekt Shivanam - hlavně díky loňskému vystoupení na Boom festivale v Portugalsku, Rakousku a Německu – uzavírat večer bude dj Kerray.
Letos se k festivalu Eterika opět přidává jedinečný formát přednášek, diskuzí a workshopů, tentokráte zaměřený na element Éteru.
Workshopy pro děti i dospělé se odehrají v přátelském kruhu krásného zeleného prostředí s příjemnou dávkou relaxace v podobě hudebních lahůdek.
Již od 09:00 ráno vás budou probouzet první zvuky do dne naplněného možnostmi. Postupně vystoupí zajímavé projekty: Shivanam, E.U.E.R.P.I. z Bulharska, sympatická DJane Nidhi z Rakouska, Tomáš Reindl z Prahy, skupina Silencio s Vodním zvonem, dj’s, tanečnice a performeři budou předvádět své umění až do nočních hodin, kde nemohou chybět hlavní hvězdy Flooting Grooves a nezbytná fireshow s krásnými ženami.

NEDĚLE 14.6.2015

Program bude pokračovat již pouze v Campu, který bude všechny ostatní aktivity centralizovat – Několik živých vystoupení umělců bude uzavřeno společným jammem – ve 14:00 hod.
Čekají vás dny projasněné vzájemnou inspirací, setkávání se s neznámými kulturami, které vám mohou být podnětným obohacením či pouhým tipem na strávení příjemné dovolené.
Nástroje nenechávejte doma – bude prostor pro společné hudební seance 
K návštěvě můžete také využít některých specializovaných workshopů v nedaleké základní škole ve Křtinách v rámci spolupráce s Festivalem Zdraví – anebo se jít ochladit do nedaleké jeskyně Výpustek, kde se přez sobotní den koná festival Didjeridoo v jeskyni.


Permanentku na vybrané workshopy a na všechny festivaly můžete samozřejmě objednat na
našich webových stránkách.

https://www.facebook.com/events/1614958002059371/?pnref=story
https://www.goabase.net/party/global-chill-out-festival-eterika-2015/83990
http://www.chill-out.cz

I_ONE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
I_ONE --- 1:40:22 17.6.2015
:)
Namasté Eterika.
Aquarius @ Eterika Festival 2015
https://soundcloud.com/aquarius-2012/eterika-festival-2015-mixed-by-aquarius
I_ONE --- 21:45:00 15.6.2015
Děkuji všem. Zúčastněným i aktívním.
Namaste přátelé.
:)
MUABI --- 2:07:05 15.6.2015
set for Chillout fest.07
Distance by Pavel Muabi | Mixcloud
https://www.mixcloud.com/Muab1/distance/

Pete Namlook,Brian Eno,Harold Budd,Stars of the lid,Rhian Sheehan,Emeralds,Steve Roach,Mychael Danna & Tim Clement ...
I_ONE --- 0:36:43 10.6.2015
Pozor! Dnes končí předprodej v Kamenných obchodech.
I_ONE --- 22:34:07 21.5.2015
Soutěžte s námi a získejte 2 volné vstupenky na festival Global Chill-out Festival - Eterika 2015
Tentokrát pro ty z vás - co jsou rukodělně nadaní.
Vytvořte a vyfoťte Mandalu - ne však kreslenou jako loni, ale vyrobenou - "pouze z přírodních materiálů".
Tzn. ne z plastů, papíru atd - co už bylo člověkem přetvořeno.
Tedy, dřevo, kameny, listy, květiny, větve stromů, atd.
Soutěž bude trvat do konce května - kdy vyhlásíme vítěze s nejvyšším počtem hlasů pro 2 volné vstupenky na náš festival ETERIKA v hodnotě 2x 540,-
Startujeme právě ted.
na facebooku.
:)
Take part in our COMPETITION and get 2 FREE tickets for our festival ETERIKA. Are you manually skilled? Create a mandala solely made from natural materials like wood, leaves, flowers, branches etc. Please avoid using artificial and remade materials like paper, plastics etc. The deadline for sending your photo is May 31. The winner with most „likes“ gets 2 free tickets. Starting now.
I_ONE --- 22:21:57 17.5.2015
HEADLINER:
Flooting Grooves is a project of Pearce Van Der Merwe. The artist was born in Cape Town and has nourished his background with many trips around the world. Influenced early on by psychedelic artists such as Pink Floyd or Ozric Tentacles, he is grabbed by the trance scene in 2000 in Amsterdam. His meeting with Dan Symons (aka Dymons) and Ajja Leu (one half of Yab Yum) there marks a turn in his career. He went into exile in Switzerland, joining The Peaking Goddess Collective (PCG), the pystrance band founded in 2013 by Ajja and Dymons, and also Master Margherita, combining laptops and synths with live instruments. This is the impetus he needed to launch his solo project and to begin to perform live under the name of Flooting Grooves: ethnic, groovy, vaporous and psychedelic, his music covers the whole spectrum from chill to progressive beats.
For the last six years, Pearce has performed at many festivals around the world, such as Alien Safari and Vortex in South Africa, Eden Festival in Scotland, Tribe of Frog in Great Britain, Antaris Project in Germany, Space Pirates' Revolution in France, Solstice Festival in the Netherlands or Boom in Portugal. Since 2004, the artist has published numerous tracks on labels such as Peak, Electrik, Dream Vertigo and Magica Boutique, and three solo albums, the latest of which, Antinomy, hit the stores last year.
Combining electronic machines and acoustic instruments - flute, guitar, percussion - in hypnotic lives, Flooting Groves like no other takes his audience in his unsuspected psychedelic spheres. "May his trails be happy and fruitful, and may your trails cross his!"
HTTP://PEAKREC.COM/ARTISTS/ARTISTS/ARTIST_ID/8.HTML
HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/P…/FLOOTING-GROOVES/193179480728837
HTTPS://SOUNDCLOUD.COM/FLOOTING-GROOVES
HTTPS://TWITTER.COM/PEARCEFLOOT
HTTP://FLOOTINGGROOVES.BANDCAMP.COM/ALBUM/ANTIMONY
HTTP://WWW.DISCOGS.COM/ARTIST/331429-FLOOTING-GROOVES
I_ONE --- 20:34:11 28.4.2015
Line up.
Artists / Eterika 2015
Pátek:

17:00: DJane Ajin (CZ) https://soundcloud.com/ajinluz

18:30: Roman Rawin a Swayambhu (CZ) http://bandzone.cz/_81839

19:30: Dj Muabi (CZ) https://soundcloud.com/muabi

21:00: Dj Aquarius (DE) https://soundcloud.com/aquarius-2012/aquarius-boom-festival-2014

23:00: Shivanam Live (CZ) https://soundcloud.com/shivanam

01:00: Dj Kerray (CZ) https://soundcloud.com/kerray/vitaminek

Sobota:

09:00 Jan Jasinčuk Live (CZ)

10:00 Dj Jirik (CZ)

12:00 Silencio Live (CZ)

13:30 Edgar Mojdl Live (CZ)

15:00 Jan Vlach Live (CZ) http://www.didgeridoo-art.cz

16:30 Dj Aquarius (DE) https://soundcloud.com/aquarius-2012/aquarius-boom-festival-2014

18:00 Yedhaki:Nautika Live (CZ) https://soundcloud.com/yedhaki-nautika

19:00 I-One Live (CZ) http://bandzone.cz/_81839

20:30 DJane Nidhi (AT)

22:00 Tomáš Reindl Live (CZ) http://www.tabla-tom.com

23:30 Flooting Grooves (SA) https://soundcloud.com/flooting-grooves

01:30 E.U.E.R.P.I. (BG) https://soundcloud.com/mirian-kolevNeděle:

10:00: Dj Cuky a And Warhole (CZ)

11:30: Dj Dosta (CZ) https://soundcloud.com/dossta

13:00: Uber band Live (CZ) http://www.ubermusic.cz/

14:00: Společný Jammm a ukončení festivalu / Collective Jamm and end od the Festival...
I_ONE --- 15:18:55 25.4.2015
A přibývá dlaší dj- již na Chill-Outu pravidelně hrající Kerray
https://soundcloud.com/kerray/vitaminek
I_ONE --- 20:59:51 23.4.2015
připomínka lonského ročníku.
ETNICA - VI. Global ChillOut Festival - official video report
https://www.youtube.com/watch?v=8Qoa6e758PQ
SI_SI --- 14:03:51 7.4.2015
I_ONE: flooting grooves je fakt pecka, loni jsem ho slyšela živě na lost theory a byl výbornej....
I_ONE --- 19:07:28 5.4.2015
Představujeme hlavního letošního headlinera - Pearce - z Jižní Afriky známého pod pseudonymem Flooting Grooves - jeho posledním album ANTIMONY k poslechu. Worldmusic fusion, Downtempo postupně pulzující až na hranici GoaTrance a Trance. Jeho zemitou, kořenovou tvorbu zná již celý svět a my
se můžeme těšit na jeho dva Sety během festivalu, kde si postupně budeme moci vychutnat průřez jeho více jak patnáctileté tvorby.
Flooting Grooves
Flooting Grooves
https://flootinggrooves.bandcamp.com
I_ONE --- 22:44:58 1.4.2015
DNES ZMĚNA!
POSLEDNÍ DEN - k využití nákupu na festival se slevou v první vlně se prodlužuje do 6.4.2015 - Berte to jako velikonoční nadílku.
:)
I_ONE --- 13:00:56 15.3.2015
Představujeme vám unikátní propojení tří nezávislých mezinárodních festivalů s letitou tradicí: Didgeridoo v jeskyni, Global Chill-Out Festival a Festival Zdraví.
TO THE FUTURE - TO THE ROOTS | www.future-roots.cz
Během tří dnů budete mít příležitost vidět a zažít hudební koncerty, akce pro rodiny s dětmi, workshopy zaměřené na osobnostní rozvoj, ozdravné terapie, rituály, taneční vystoupení, fireshow, firewalking a další překvapení. Seznámíte se s rukodělnými aktivitami, výrobou hudebních nástrojů, novými hudebními i vizuálními směry a způsoby, jak aktivně trávit svůj volný čas. Ochutnáte tradiční moravské, vegetariánské i veganské pochutiny a různé mezinárodní speciality.

Nabízíme tři festivaly v jednom víkendu:

DIDGERODOO V JESKYNI – 5. ročník
– Jeskyně Výpustek u Křtin v Moravském krasu
– www.didgeridoovjeskyni.cz

GLOBAL CHILL-OUT FESTIVAL – 7. ročník
– Kemp Křtiny
– www.chill-out.cz

FESTIVAL ZDRAVÍ – 5. ročník
– Základní škola Křtiny
– www.festival-zdravi.cz
Výhodnější CENY!
Permanentka na všechny 3. festivaly:
ZDE
https://www.facebook.com/events/580936468709525/
I_ONE --- 22:39:16 9.3.2015
Letos opět máme tu čest vám oznámit - že na Global Chill-Out festivalu no.7 ETERIKA bude opět vařit pro všechny příznivce domácí, vegetariánské i veganské kuchyně - zdravá restaurace - REBIO Emotikona smile
Moc nás to těší!
Rebio – Restaurace zdravého životního stylu
http://www.rebio.cz
I_ONE --- 16:05:37 2.3.2015
Another artist from Czech Republic - netřeba představovat. :)
Tomáš Reindl OMNION (self-looping-orchestra)
OMNION: Pyg-meje
https://www.youtube.com/watch?v=2KeUIa0rr14&list=PL20497F1579EA5212
I_ONE --- 15:14:41 27.2.2015
Dj Aquarius (Peak Rec.) is Ilker, born in 1976 and based in Hamburg, northern Germany.
His first contact with electronic music was in 1990 with techno, acid trance and house. In 1993, he experienced his first psytrance event… and has been in love with the psychedelic culture ever since.
He started deejaying chill out music in 2004 and has played at many events in Germany, The Netherlands, Switzerland and all around Europe.
Although he favors psychedelic chill, dub, glitch, IDM, dubstep, electronica, ambient and downbeat, he also loves experimental ethnic sounds with Turkish and oriental influences.
Since 2009, he has been the organizer of The Peak Experience a (a party organization in Hamburg) along with fellow Peak Records Dj Dsompa.
Aquarius stands for the coming age of knowledge and consciousness...
https://soundcloud.com/aquarius…/aquarius-boom-festival-2014
KEIKIN --- 9:16:19 25.2.2015
big up za lokaci.
I_ONE --- 12:37:09 24.2.2015
!!Využijte zlevněných vstupenek v první vlně - ušetříte 110,- Sleva potrvá pouze do posledního března. !!