Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Edoshův kurník(experimental-rap), IDKFA(emo-doom rap), Ježišovi pivo nelej(D'n'B punk), Pavel Ondračka(violence-noise), Fuzzy Osbourne(freestyle set)

Plakat k akciEDOSHŮV KURNÍK [experimental-rap_/_Kutná Hora]
http://bandzone.cz/edoshuvkurnik

IDKFA [emo-doom_rap_/_Jihlava]
http://bandzone.cz/idkfa

JEŽIŠOVI PIVO NELEJ [drum'n'bass_punk_/_Bratislava]
http://bandzone.cz/jezisovipivonelej

PAVEL ONDRAČKA [violence-noise_/_vesmír]
http://bandzone.cz/pavelondracka

FUZZY OSBOURNE [freestyle_set_/_Brno]
https://soundcloud.com/fuzzyosbourne

Pátek 20.2. v 19:00
Skleněná louka - sklep

Brno, Kounicova 23

FB událost: https://www.facebook.com/events/1572562942957854/

EDOSHŮV KURNÍK hrne beaty a rapy jako dekadentní postapokaliptický buldozér. Jejich show je dramatická a texty jsou okořeněný vulgaritou, kterou všichni tak milujeme. Nefalšovaný vesnický román plný nihilismu, nečekaných zvratů a elektronických bejs lajnů. Jejich temný downtempový sludge-funk se v novém materiálu zrychlil až na hranici disko hopu, ale pořád je to kurník.

IDKFA - tento MC dorazí ze svého lesního studia na Vysočině s pořádnou dávkou horrorové introspekce a toxicky-existenciálních vtípků. IDKFA je v poslední době dost produktivní a za povšimnutí stojí taky jeho projekty SMRD, SEKS nebo Křik z ticha. Hudební podkres prochází většinou Edoshovou laboratoří a dokupy to pak může znít jako Dälek nebo třeba Super Crooo.

JEŽIŠOVI PIVO NELEJ - po dvouleté odmlce se vrací syrový drum-n-bass punk s vokálem mixujícím screamo a kazoo. V sestavě se objeví staronovej bubeník a podle slov basáka jsou v dobrý formě. Dost punkový na to, aby hráli bez kytary a dost hard-corový na to, aby dokázali ortodoxnímu posluchačovi vysvětlit, že systém se zakousnul už i do mrtvoly Jimiho Hendrixe. A pro nedoslýchavý i s krutopřísnými projekcemi od VJ Kefa.

PAVEL ONDRAČKA je nadějný brněnský noise band, který si umí vyhrát i s vizuální stránkou svých performance, i když vizuálně strhující je už samotný pohled na vrtačky přidělané lepící páskou k ruce nebo na kytaru narážející v tribalovém tempu do podlahy. Jejich elektronická udělátka jsou převážně DIY, ale maj tam i nějaké MAC či PC. Co si pro nás připraví tentokrát ví snad jen Pavel Ondračka.

V elektronických setech DJe a producenta FUZZYho OSBOURNEa se toho mixuje hodně, ale vždy vznikne dokonalé smoothie. Zakladatel večírků Heavy Mental umí namíchat silný koncentrát hitů nebo osvěžující acidový sirup. V projektu Kyl the sistém si ale občas i zajódloval s kladívkem v ruce. Nad jeho playlistem se otáčí otazník, který se možná přetransformuje v diskokouli nebo v něco uplně jiného.

DAS_GUNTHER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.