Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Podpořte tradiční masopust v Hlubočepích! Oslavte s námi konec zimy v rozverném průvodu veselých masek! Zhusta lidi zhusta, brzo máme masopusta! www.startovac.cz/projekty/hlubocepsky-masopust-7-2-2015 Děkujeme.

Milé maškary, strašidla a příšery, co šmejdí, již pátý hlubočepský masopust bude 7. února 2015. Sejdeme se na hlubočepském nádraží před půl druhou. Přespolní maškary mohou využít motorák, který vyjíždí ze Smíchovského nádraží ve směru Beroun přes Rudnou ve 13:25 hodin (Os 19908, platí zde in-karty i jízdenky MHD). V Hlubočepích je přivítají maškary místní a společně v jednom pestrém průvodu se za zvuku bubnů a rozverných písní společně vydají obveselit hlubočepské sousedy, kteří něco dobrého k snědku i k pití připraví.

I tentokrát bude pro průvod masek od 16.00 hodin připravena Besední restaurace ve Slivenecké ulici č. 7, kde začne defilé dětských masek a volba královny/krále masopustu. Vstupné přiměřené! Bude se tancovat, hodovat a pít nejprve při kapele Vrtule 1, večer pak nastoupí Soul Collection s latinskoamerickými rytmy, které nikoho nenechají v klidu. Okolo 22:00 přijde DJ Růžový partner.

když se masopustíNa zahradě restaurace bude oheň a jídlo, v sále se nebude kouřit zhruba do 20.30 hodin – počkáme, až odejdou děti. Na sále proběhne tombola pro děti i dospělé. V salonku bude připraven fotografický ateliér Photon, který maškarády a jejich kamarády zvěční. U photonů najdete loňské fotografie z průvodu i loňské portréty masek.

Masky nutné do průvodu i na vnitřní rej. Pro zájemce však bude jako vždy otevřena proslulá Radčina šatna, z jejíchž útrob jak z módního budoiru vyměněni vyběhnete.

Masopust je slavnost sousedská, pospolitá, ba přátelská. Přijďte tedy za kamarády, vezměte s sebou kamarády a ti ať s sebou vezmou zas své kamarády!

Těšíme se!

Masopustní vejbor ve složení

Marie, Radka, Ivan, Honza, Markéta, Mongol, Klára, Honza, Martin, Karina, Koko, Julie, Maťo, Olina, Jakub, Jůlie, Zůza

prokopovo.cz

DJOULSSS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.