Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


MĚSÍČNÍ SERIÁL VEČERNÍCH UVĚDOMOVÁNÍ (VZTAHY, KONFLIKTY, KOMUNIKACE)

Za pomoci metody ENEAGRAMU se ponoříme hlouběji do konkrétního problému.
– Jak porozumět vztahům?
– Co se ve vztazích učíme?
– Co je to zrcadlení?
– Jak pomoci problematickým vztahům?
– Co znamená když něco „vadí“
– Jak na sobě ve vztazích pracovat?

Lektorka: Alexandra Knoblochová - www. zmenajezivot.cz

Semináře se budou konat každé první pondělí v měsíci, počínaje 2. 2. 2015. Témata na sebe volně navazují, proto lze přijít kdykoliv, bez znalosti předchozího semináře.

Čas:     18.00 až 21.00

Cena:   300,- Kč


2. 2. 2015  - PŘEDSTAVENÍ ENEAGRAMU

Seriál večerního uvědomování začne představení systému Eneagram, což je kouzelný nástroj na popsání našeho ega, jeho vzniku, důvodů konflitů, nedorozumění, ale i jednotlivých motivací člověka.

Protože Eneagram popisuje devět strategií chování, které jsme si v průběhu života (hlavně dětského období) osvojili, další večery budeme věnovat jednotlivým strategiím a jejich charakteristkám.

Budeme se v nich hledat, snažit se porozumět jejich obsahu, obranným mechanizmům našeho mozku a těla. Pokusíme se vidět propojení oblasti vědomí a nevědomí do našeho těla, emocí a nemocí.

Tím, že si projdeme všech devět strategií, dozvíme se, jak vzájemně fungujeme jako lidé. Mnohým oblastem, kterým nyní nerozumíme a ovlivnují naše chování a životy, začneme rozumět. Ba co více, začneme je vědomě měnit!


Počet míst je omezen. Přihlásit se můžete na: info@studiocestakezmene.cz nebo přímo u lektorky: sasa@zmenajezivot.cz nebo 777 350 612.

CESTAKEZMENE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.