Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Trávíte svůj čas opravdu tak, jak chcete? Přijďte si zažít zdarma ukázkovou hodinu TIME MANAGEMENTU.

Tento kurz není tradičním time managementem o tom, jak bojovat s časem a nutit se zvládnout věci, které vlastně ani nechceme dělat.

Naopak, je to kurz o tom, jak začít u sebe, jak poznat, co já chci a na tomto základě si vytvořit život šťastný a spokojený, naplňující a obohacující. Jak žít to, co chceme a ne to k čemu nás život „nutí“.

- Kdo nebo co určuje jak trávíš svůj čas?
- Jakou máš svobodu volby?
- Vytvoř si představu života, který chceš žít - svou osobní vizi.
- Utřiď priority, formuluj cíle, naplánuj činnosti a zorganizuj se.
- Získej triky proti žroutům času.
- Srovnej krok s vlastním rytmem a rytmem světa.

Na kurzu se zamyslíme nad tím, jak v současnosti trávíme svůj čas. Budeme přemýšlet, kdo za to nese odpovědnost a jakou máme svobodu volby. Budeme mapovat, kde se ve světě nacházíme, kam až sahají naše zájmy a naše vědomí. Pak zjistíme jaké jsou naše reálné možnosti vlivu a působnosti a zda je možné tuto oblast tvořivě rozšiřovat.

Spojíme se s naším nejvnitřnějším zdrojem a z něj budeme čerpat inspiraci pro vytvoření představy svého radostného a plnohodnotného života.

Pak se prakticky naučíme tyto vize zformulovat do jasně uchopitelných a realizovatelných cílů. Naučíme se plánovat, stanovovat priority a podle nich se organizovat v celém roce, každý měsíc, každý týden, každý den. Cílem je, abychom kdykoliv dokázali vykročit s jasnou myšlenkou, co chceme dokázat, proč je to pro nás důležité a co každou další hodinu dne budeme dělat nebo nedělat. Cílem je večer uléhat s dobrým vědomím – ano, tento den byl prožit jako den mého svobodně zvoleného života a jsem s tím spokojený.

K tomuto přístupu k životu též patří práce se zpětným pohledem, osobními biorytmy, denními a týdenními cykly a práce s přírodním koloběhem roku.

Postaráme se též o rozvoj naší vůle, aby byla připravená k činu a umožnila vykonat to, co si naše Já přeje.

Lektorka: Ing. Markéta Veljačiková

Kurz bude probíhat každé pondělí od 17:00 - 20:00 hodin ve Vile Flora. Bude celkem 10 setkání, první ukázková hodina proběhne 26. 1. 2015. Trimestr začne 1. 2. 2015 a poslední hodina proběhne 29. 3. 2015. Kurz je určen pro mladé lidi do 33 let. Cena za trimestr je 3.300 Kč.

Nezávaznou přihlášku můžete vyplnit na našich webových stránkách http://skola21.com/prihlaska

CAVE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
_T_ --- 15:12:06 26.1.2015
gentlemant managemant