Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


Milí a milé,
nadchází další rok a s ním i již osmý Taverní ples, taneční a společenská událost sezóny, na kterou bychom vás rádi pozvali.

PRODEJ LÍSTKŮ JE ZAHÁJENÝ, VÍCE INFORMACÍ NÍŽE!

Co, kdy, kde?
Taverní ples vznikl v rámci diskusního fóra Taverna, ale od té doby už výrazně rozšířil pole účastníků na larpery, fantazáky a v zásadě jakékoliv tančící fajn lidi obecně. Hrajeme a tančíme převážně standard a latinu s občasnými výstřelky jinam (trošičku argentinského tanga). Hostit nás bude jako obvykle naše milá Sokolovna Hostivař a tančíme od sedmi do nějaké té jedné.

Pro koho?
Pro kohokoliv, kdo chce přijít a zatančit si, nebo třeba jenom potkat známé. I pokud si tedy třeba úplně při tanci nejste jistí v kramflecích, moc rádi vás uvidíme a pro zatvrzele netančící navíc existuje barová sekce. A nemusíte si ani dělat hlavu, pokud nemáte tanečního partnera, určitě se najde spousta tanečníků nebo tanečnic, kteří rádi poznají někoho nového, a navíc máme taneční pořádky, které výborně lámou ledy.

Co vás čeká?
Kromě bloků volného tančení máme na plese i nějaká ta taneční vystoupení, jeden krátký blok argentinského tanga maskovaný jako přestávku, a hlavně dva bloky tanečních pořádků na začátku večera. Taneční pořádky jsou seznamy tanců v pořadí, v jakém budou hrány. Na začátku každého bloku si k jednotlivým tancům napíšete libovolného tanečního partnera, kterého si potom najdete a tančíte s ním.
Jako každý rok máme formální dresscode, takže prosím přijďte ve společenském oděvu (tedy pánové oblek, dámy nějaké společenské šaty).

Jak si pořídit lístek?
Pošlete nám 140 korun za osobu na číslo účtu 2100488911/2010 a do poznámky napište jména všech účastníků, za které platíte. Pokud myslíte, že máme důvod neznat vaši přezdívku, napište prosím své celé jméno, v pěti Zuzkách a třech Tomáších se blbě orientuje.
Dobrá rada - s kupováním lístku není radno čekat na dva týdny před akcí, loni i předloni už měsíc před byly vyprodané. ;)

Těšíme se na vás!
Mivka a Kláří

MIFKAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.